Kibicowska GieKSa apeluje do trójkolorowych sympatyków

Dodano przez kosa | 14 marca 2020 15:00
Licznik odwiedzin: 825

Na profilu kibiców GieKSy w portalu Facebook (klik) pojawił się apel skierowany do wszystkich trójkolorowych sympatyków. Przypominamy, że wczoraj swój apel na naszych łamach zamieścił trener Rafał Górak (klik). Poniżej prezentujemy odezwę fanatyków GKS Katowice.

Drodzy GieKSiarze!

Przed nami nieoczekiwany czas próby, w którym możemy wspólnie osiągnąć bardzo wiele i zawalczyć o zdrowie nasze i naszych najbliższych, które dla każdego z nas jest bezcenne.

Apelujemy, abyście pomogli seniorom, których macie wokół siebie, sąsiadom, dziadkom, wujkom, ciociom, którzy są w największej grupie ryzyka, dla których koronawirus jest szalenie niebezpieczny.

Dla nich wyjście do sklepu na zakupy spożywcze, spacer z psem czy odbiór listu poleconego z poczty, tak jak wcześniej wspomnieliśmy, może być niebezpieczny dla ich zdrowia i życia. Dlatego też prosimy Was, abyście w tym czasie pomogli im w tych jakże prostych czynnościach dla nas.

Zapukajcie do sąsiada z bloku, kamienicy, z domu obok czy nie potrzebuje pomocy. Udowodnijmy kolejny raz, że potrafimy wiele zdziałać jako najlepiej zorganizowana grupa osób w tym mieście.

Apelujemy również, abyście zadbali o siebie i Waszych najbliższych i pozostali w domach jeśli nie macie potrzeby wychodzenia! Imprezy, spotkania towarzyskie, niepotrzebne zakupy mogą poczekać! Wychodźcie tylko w uzasadnionych przypadkach! Dbajcie o siebie GieKSiarze!

#całagieksarazem

Zachęcamy do udostępniania tego postu w swoich mediach społecznościowych. 

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*