Kibice GieKSy wspierają Proksę

Dodano przez Shellu | 1 września 2012 23:19
Licznik odwiedzin: 1407

Podczas dzisiejszego meczu GKS Katowice z Kolejarzem Stróże kibice GKS głośnym skandowaniem wsparli przed bardzo ważną walką Grzegorza Proksę. SuperG już tej nocy (czasu polskiego) stoczy walkę o pas mistrzowski federacji WBA z Giennadijem Gołowkinem.

Walka odbędzie się w Veronie (stan Nowy Jork) podczas gali bokserskiej, która ma się rozpocząć ok. 3.30 czasu polskiego. Proksa wyjdzie więc na ring odpowiednio później, ale trudno dokładnie podać godzinę starcia.

Kibice GKS głośnym „Grzegorz Proksa” oraz „Grzegorz Proksa GKS” symbolicznie dodali otuchy i zagrzali do walki boksera, który przecież wiele razy bywał na Blaszoku i sam dopingował GieKSę.

Miejmy nadzieję, że doping ten dotrze do Grzegorza i sprawi on radość wszystkim kibicom GieKSy i nie tylko. Do boju Grzesiu!

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*