Kibice GieKSy umilili powrót do szkoły

Dodano przez Karol | 2 września 2021 10:14
Licznik odwiedzin: 402

Wrzesień rozpoczyna się deszczowym, szarym dniem. Dla dzieci i szkolnej młodzieży dodatkowo jest to dzień powrotu do szkoły, więc nie wszystkim dopisywał z rana humor. Kibice GieKSy postanowili ten humor poprawić, rozdając gadżety pod szkołami w Katowicach i innych miastach, gdzie kibicuje się naszemu klubowi.

Tym razem do młodych mieszkańców naszych miast trafiły między innymi zeszyty, plany lekcji, długopisy oraz vlepki i smycze. Dodatkowo kibice z Piotrowic przygotowali dedykowane worki na sprzęt sportowy dla młodzieży ze swojej dzielnicy. Innymi dzielnicami, w których odbyła się akcja rozdawania gadżetów były Brynów, Zawodzie, Bogucice, Wełnowiec, Koszutka, Załęże, Witosa oraz osiedla Paderewskiego i Tysiąclecia. Nieco inaczej do sprawy podeszli kibice z Giszowca, którzy wyprawki szkolne rozdali już w ostatnią sobotę wakacji w giszowieckim parku, przy pomocy grupy Baby z GieKSy oraz GieKSika. Ci sami pomocnicy pojawili się tego dnia również w Lędzinach, gdzie odbywał się Dzień Sportu. Wielu jego uczestników zostało obdarowanych gadżetami. Akcje odbyły się również w Mysłowicach, Jaworznie oraz na terenach gdzie działa Jurajska GieKSa.

Do upominków dołączone były też zaproszenia na mecz z Banikiem Ostrawa, który odbędzie się już w tę sobotę. Wszyscy urodzeni w 2008 roku i później, mają na to spotkanie wstęp darmowy. Warunkiem jest odebranie darmowego biletu, co najlepiej zrobić w sklepie „Blaszok” przy ul. Stanisława w Katowicach lub na stronie bilety.gkskatowice.eu (nie będzie możliwości odbioru biletu w kasach w dniu meczu). W sobotę atrakcje na stadionie rozpoczną się już od godziny 16:00. Reaktywowany ma być między innymi sektor rodzinny (numer 2 na Trybunie Głównej), będzie też okazja do zabawy na dmuchańcach. Zachęcamy najmłodszych, by pojawili się wraz z opiekunami przy Bukowej i uczestniczyli w tym wyjątkowym święcie przyjaźni.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*