Karnety na rundę wiosenną – zniżka internetowa i stacjonarny bonus

Dodano przez kosa | 12 lutego 2019 15:48
Licznik odwiedzin: 1111

Dziś wystartowała sprzedaż karnetów na rundę wiosenną pierwszej ligi. Przy Bukowej czeka nas sześć spotkań. Klub przewidział promocję dla kupujących przez internet.

Cennik nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem — zachowano ceny obowiązujące od kilku sezonów. Kibice decydujący się na zakup karnetu dostają jeden mecz gratis (w porównaniu do cen przedsprzedażowych) oraz (co ważniejsze) dużą wygodę i brak kolejek przed samym spotkaniem. 

Tym razem dostępne mamy dwie promocje. Każdy, kto zakupi karnet przez internet do końca lutego, otrzyma 10 proc. zniżkę. Natomiast pełnoletni fani kupujący karnet w sklepie „Blaszok” dostaną kartę „Fortuna Klub Plus”, która uprawnia do otrzymania 30 złotowego bonusu w punktach stacjonarnych bukmachera Fortuna. Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” także przygotowało tańsze karnety dla swoich członków, ale o tym poinformujemy w osobnym artykule. Zapisy dla członków stowarzyszenia ruszyły już na forum.

Karnety można zakupić w sklepie „Blaszok” (ul. Św. Stanisława 8, Katowice) w dniu robocze w godzinach 10:00-18:00 (kliknij tutaj, aby polubić profil sklepu na Facebooku i być na bieżąco z wszystkimi informacjami) oraz w internetowym systemie sprzedaży (kliknij tutaj). Uwaga! Aby kupić ulgowy karnet dla studentów i młodzieży uczącej się do 26. roku życia przez Internet należy wysłać skan legitymacji na maila bilety@gkskatowice.eu. 

.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*