Kamiński: Gorszego meczu nie zagramy.

Dodano przez Błażej | 16 marca 2014 13:16
Licznik odwiedzin: 1456

Przedstawiamy wam wypowiedź Mateusza Kamińskiego

Mateusz dawno nie żegnały was gwizdy po meczu na Bukowej, ale trzeba przyznać, że gra nie była dziś dobra.

Nie ma co się dziwić kibicom, zagraliśmy fatalnie, nie można mówić dziś o żadnym stylu. Zbyt wielu sytuacji nie mieliśmy, co najwyżej karny i moja sytuacja w końcówce. U siebie z przeciwnikiem z ostatniego miejsca nie możemy tak grać. Od początku się ta gra nie kleiła. Kibice zareagowali w odpowiedni sposób.

Gra się nie kleiła i to było trochę dziwne bo na Sandecji mimo złego wyniku ta gra wyglądała lepiej. Tutaj czegoś zabrakło.

Zabrakło gry, ruchu, walki. Dziś wszystkiego zabrakło. Jedyny plus, że gorzej już nie zagramy i teraz może być tylko lepiej. Mamy taką nadzieję.

Bełchatów, Miedź, Łęczna ciężkie mecze przed nami, nad czym teraz trzeba się skupić? Raz brakło skuteczności, dziś lepszej gry defensywnej całego zespołu.

Przede wszystkim głowa do góry i czekamy na następne mecze, mam nadzieję, że będzie to lepiej wyglądało i z teoretycznie lepszymi rywalami my będziemy lepiej grać. Tak jak mówiłem gorzej grać nie można.

Miałeś swoją okazję w końcówce meczu. Spalonego w tej sytuacji nie było.

Tak miałem, sytuacja jednak nie była taka klarowna. Raz ciężko było wyczuć bo myślałem, że spalony będzie, dwa, że bramkarz jest blisko. Niestety nie udało się strzelić gola.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*