Kadra piłkarzy na zgrupowanie w Turcji

Dodano przez StoczeK | 2 lutego 2018 16:44
Licznik odwiedzin: 3448

Jutro piłkarze wylecą do tureckiej miejscowości Side na zgrupowanie przed rundą wiosenną 1 ligi. Dziś klub wraz ze sztabem szkoleniowym podał pełną kadre, która uda się do Turcji. Do 17 lutego potrwa zagraniczny obóz, w którego czasie GieKSa rozegra cztery sparingi. W kadrze znalazło się jedno miejsce dla wychowanka Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”. Młody obrońca Patryk Wnuk będzie miał możliwość walczyć o miejsce w pierwszej drużynie. Do Side nie polecą Paweł Szołtys oraz Peter Sulek.

Bramkarze:
Mateusz Abramowicz, Sebastian Nowak, Maciej Wierzbicki.

Obrońcy:
Lukas Klemenz, Mateusz Kamiński, Tomasz Midzierski, Wojciech Słomka, Dalibor Pleva, Adrian Frańczak, Tomasz Mokwa, Mateusz Mączyński, Patryk Wnuk.

Pomocnicy:
Adrian Błąd, Tomasz Fosmańczyk, Paweł Mandrysz, Dawid Plizga, Armin Cerimagić, Bartłomiej Kalinkowski, Rafał Kuliński, Łukasz Zejdler, Oktawian Skrzecz, Bartłomiej Poczobut.

Napastnicy:
Grzegorz Goncerz, Andreja Prokić, Wojciech Kędziora.

17 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Dziadek — 5 lutego 2018 @ 11:01

  Zastanawiam się ile w tych „nowych porządkach” nowych porządków a ile ściemy aby ściągnąć ludzi na B1 i poprawić tę tragiczną frekwencję z jesieni. Zobaczymy już w marcu. Wiadomo, że trener nie ma powodu aby na samym początku „obrażać się ” na naszych „gwiazdorów”, ale mam nadzieję, że jak będą nadal lecieć w ch… to zagra młodzieżą i stworzy choć szkielet składu na następny sezon. Szkoda, że Marchewki nie wzięli. Chłopak ma potencjał i regularnie gra w Rozwoju.

 2. baxxi77 — 4 lutego 2018 @ 19:33

  Aż mną zatrząsło po tych dwóch filmikach na głównej.Nowe porządki buahahaaha niema miękkiej gry?jak miękkie c..y nadal grają!wczasy w Turcji kolejny raz,za co pytam,za pieniądze podatników czyli ludzi nierzadko ciężko pracujących a których nie stać na wyjazd w polskie góry zimą a Ci nieudacznicy co roku hajlajf…sielanka i team-spirit aż w d…e szczypie.@Paweł hasło the best w sam raz na autokar!Panowie niemożemy pozwolić żebyśmy znowu „dostali po ryju” od piłkarzyn,oni muszą czuć presję,mają się w nocy zrywać zlani potem,mam nadzieje że nowy trener nie rzuca słów na wiatr i wybierze im tego miodu…kult pracy Goncerza-muszę poszukać w wikipedii,hahaaaha!pozdro dla kumatych i nie naiwnych!

 3. Sasza — 4 lutego 2018 @ 16:03

  Od początku chyba było wiadomo, że Bartka Marchewki nie wezmą bo jest za młody i mało doświadczony. Wolą starych wyjadaczy zamiast szkolić i wprowadzać powoli młodych choćby na minuty. Czarno to widzę…

 4. scifo — 4 lutego 2018 @ 12:36

  Jaja sobie z nas robią… Turcja dla Goncerza, Foszmańczyka, Nowaka, Kalinkowskiego, Kamińskieko, Mokwy…
  A jedno miejsce dla Marchewki się nie znalazło. Jaka jest w tym logika? Nie ma kasy na wzmocnienia a jest na obóz dla Prokica? Niech Mielec zapłaci jakąś kasę za Prokica, na chuj nam zawodnik, który ma podpisany kontrakt z rywalem?
  Czwarty bramkarz na obóz, po chuj?
  Panie Dyrektorze Bartnik, może kilka słów wyjaśnienia, o co w tym chodzi? Jaka jest koncepcja zespołu, bo w tym klubie „jakoś to będzie” nie przejdzie!

 5. kejta — 4 lutego 2018 @ 04:59

  Widzieliscie te filmiki na glownej stronie? Sielanka trwa w najlepsze kopacze ladnie ubrani uczesani w swietnych chumorach jada sobie na wakacje do turcji ahhh i jeszcze ten moment jak kamyk siedzi razem z gonzem sorry dzieci na to pojda i znow wam uwierza my starsi juz niestety nie

 6. MARCIN — 3 lutego 2018 @ 20:16

  proponuję Bieszczady w największym zadupiu jakie tam mają, biegać po lesie zdupczając przed niedzwiadkami i wilkami. Kara musi być za te walenie w pręta tyle lat !!!

 7. Jarosław — 3 lutego 2018 @ 19:39

  Niech jadą masa klubów wyjeżdża i przygotowuję się w takich warunkach. To jest już norma a nie coś wyszukanego.

 8. Bce — 3 lutego 2018 @ 18:22

  Ja bym kurna dał Turcję sk…. . Rybnik-Kamień jest be do choinki. Słońca sie zachxiewa. Wypierpapier.

 9. Mecza — 3 lutego 2018 @ 17:50

  Brakuje jeszcze aby Goncerz zrobił fotorelacje na facebook i dla oficjalnej strony napisał pamiętnik z pobytu.

 10. tomassi — 3 lutego 2018 @ 16:56

  tak jak poprzednicy pisali
  po co ta Turcja???
  lepiej by za tą kase jakiegoś młodego piłkarza zakontraktowali
  kiedyś nie było ciepłych wyjazdów w zimie a zawodnicy
  zapie.dalali po boisku aż miło
  a teraz są miłe wyjazdy a potem gówno z tego….

 11. Paweł — 2 lutego 2018 @ 22:52

  NOWAK, MOKWA, FOSZMAŃCZYK, PLIZGA, GONCERZ, KĘDZIORA – WYPIERDALAĆ.
  RESZTA W GÓRY ZAPIERDALAĆ!

  „NOWE PORZĄDKI” – STARZY HAMULCOWI.

 12. kejta — 2 lutego 2018 @ 19:49

  Goncerz Kaminski Foszmanczyk to meli byc pierwsi goscie do odstrzalu a tymczasem beda znowu walczyc o awans… niezla sciema

 13. Ksawera — 2 lutego 2018 @ 19:16

  Na tym filmiku z YT Błąd miał Goncerza na myśli.

 14. Mecza — 2 lutego 2018 @ 18:51

  Błąd z tą Turcją, ja bym ich przeczołgał w górach i najlepiej w śniegu.

 15. Gregi — 2 lutego 2018 @ 17:31

  Jakby to powiedział Franz Maurer: Czasy się zmieniają, a Goncerz ciągle w kadrze…

 16. StoczeK — 2 lutego 2018 @ 17:13

  Z tego co wiadomo Marchewka trenował z GieKSą w ramach współpracy obu klubów.

 17. bodek — 2 lutego 2018 @ 17:05

  A co z Marchewką z Rozwoju ?

 

Dodaj komentarz

*