Kadra na Polkowice i Bydgoszcz

Dodano przez Shellu | 16 kwietnia 2012 21:05
Licznik odwiedzin: 1356

Poznaliśmy kadrę meczową na dwa najbliższe spotkania ligowe – w Polkowicach i Bydgoszczy. Wśród zawodników, którzy wsiądą do autokaru, zabraknie kontuzjowanego Denissa Rakelsa. Jego miejsce zajmie Marcin Pietroń, który tym samym po raz pierwszy znajdzie się w meczowej osiemnastce. Wypadnięcie Łotysza powoduje, że GKS ma do dyspozycji zaledwie jednego nominalnego napastnika, choć jak pisaliśmy – niektórym z pomocników również nie jest obca gra w przodzie. Oczywiście w zależności od ewentualnych urazów lub absencji kartkowych po środowym meczu, trener Rafał Górak ma możliwość modyfikacji kadry na spotkanie z Zawiszą – oby jednak nie musiał skorzystać z tej możliwości.

Bramkarze:
Jacek Gorczyca, Witold Sabela

Obrońcy:

Michal Farkas, Jacek Kowalczyk, Adrian Napierała, Tomasz Rzepka, Bartosz Sobotka, Kamil Szymura

Pomocnicy:
Jan Beliancin, Damian Chmiel, Kamil Cholerzyński, Bartłomiej Chwalibogowski, Piotr Gierczak, Tomasz Hołota, Marcin Pietroń, Przemysław Pitry, Mateusz Zachara

Napastnik:
Patryk Stefański.

Zespół jutro o 14.00 ma zaplanowany trening, po którym uda się na Dolny Śląsk. Po meczu w Polkowicach zawodnicy spędzą jeszcze noc w tym mieście, a w czwartek już będą kierować się ku Bydgoszczy.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Pszczyna — 17 kwietnia 2012 @ 19:37

    wszyscy do Bydgoszczy

  2. Marcin — 17 kwietnia 2012 @ 14:26

    wierzę, że ten tydzień przyniesie nam aż 6 punktów 🙂 wiara czyni cuda 🙂

 

Dodaj komentarz

*