Kadra na obóz. Będzie nowy bramkarz?

Dodano przez kosa | 25 stycznia 2021 23:01
Licznik odwiedzin: 961

Od wczoraj piłkarze GKS Katowice przebywają na obozie w Bielsku-Białej. Dziś klub poinformował, że w kadrze znalazł się bramkarz Piasta Gliwice.

Patryk Królczyk ma 26 lat. Do Piasta Gliwice trafił w sezonie 2019/20 i dotychczas nie zadebiutował w tej drużynie. Oprócz niego na obóz pojechało także dwóch zawodników Akademii Młoda GieKSa: Kacper Pietrzyk i Bartosz Wodnicki. 

Piłkarze będą w Bielsku-Białej przebywać do niedzieli. W tym czasie zagrają trzy sparingi. W środę 27 stycznia z GKS-em Tychy i Rekordem Bielsko-Biała oraz w sobotę 30 stycznia z Polonią Bytom.

Kadra GKS Katowice:
Bramkarze: Bartosz Mrozek, Patryk Królczyk, Patryk Kukulski, Kamil Korczak
Obrońcy: Arkadiusz Jędrych, Grzegorz Janiszewski, Grzegorz Rogala, Zbigniew Wojciechowski, Michał Kołodziejski, Mateusz Broda
Pomocnicy: Bartosz Jaroszek, Adrian Błąd, Arkadiusz Woźniak, Dominik Kościelniak, Kacper Pietrzyk, Bartosz Wodnicki, Szymon Kiebzak, Mateusz Flak, Krystian Sanocki, Danian Pavlas, Marcin Urynowicz, Michał Gałecki, Rafał Figiel, Patryk Grychtolik
Napastnicy: Filip Kozłowski, Piotr Kurbiel, Patryk Szwedzik.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Daro — 26 stycznia 2021 @ 09:17

    Teraz to ja nie kumam tego trenera. Niby przez cały czas trąbił że na pozycji bramkarza będzie grał młodzieżowiec to po jaką cholerę sprawdza gostka 26 letniego???
    Po drugie dalej po co nam kolejny bramkarz czy on będzie grał w polu za kogoś w razie kontuzji bo co okienko to my bramkarza ściągamy????
    Po trzecie dalej brak zawodnik na bok obrony. O ile o lewą się nie boję bo tam jest jeszcze Pavlas który dobrze wygląda o tyle na prawej ten Grychtolik się tam gubi i widać to i tam bym szukał wzmocnienia, a nie inwestował w kolejnego bramkarza.
    Po czwarte i na koniec duży plus że jest 2 zawodników z młodej gieksy niech sobie poćwiczą popatrzą ale też liczę że jakieś minuty na boisku dostaną a nie tylko jadą tam w celach turystycznych.

 

Dodaj komentarz

*