Jędrych: Dziś się cieszymy, a jutro wracamy do pracy

Dodano przez Błażej | 3 sierpnia 2019 20:33
Licznik odwiedzin: 717

Po spotkaniu z Gryfem porozmawialiśmy z naszym skutecznym w pierwszych spotkaniach obrońcą Arkadiuszem Jędrychem. Poczytajcie, co miał do powiedzenia nasz zawodnik po wygranym 2:0 spotkaniu.

GieKSa.pl Arkadiusz, jeśli któryś Arkadiusz w drużynie miał się przełamać, to bardziej byśmy stawiali na Woźniaka, a tymczasem dwa mecze u ciebie i dwa gole.

Jędrych: Myślę, że to jest na drugim planie. Najważniejsze są wyniki drużyny i to, na którym miejscu jesteśmy oraz to, byśmy grali razem i jeden za drugiego szedł w ogień. 

Odetchnęliście po pierwszej połowie, że ta bramka wpadła? Bo graliście dobrze i mieliście sytuacje, by ją strzelić wcześniej.

Myślę, że fajny moment na strzelenie bramki. W szatni trochę ochłonęliśmy i na drugą połowę wyszliśmy już skoncentrowani. Mieliśmy od razu okazje do strzelenia bramki na 2:0 i szybciej byśmy skończyli to spotkanie. Myślę jednak, że nie ma co narzekać, bo przed meczem każdy by w ciemno brał to 2:0.

Trener Górak mówił na konferencji, że dla młodej drużyny to dobrze, że przyszedł taki mecz jak dzisiaj — szczególnie po spotkaniu ze Zniczem gdzie dostaliście szybko trzy bramki. 

Zgadzam się z trenerem. Mentalnie jest to ważne zwycięstwo dla nas, bo uważam, że dużo zespołów tutaj potraci punkty. Dziś się cieszymy, a jutro wracamy do pracy. 

Drugi cytat z trenera Góraka: „po tej wygranej widziałem w zespole iskrę”. Ty też ją widziałeś? 

Myślę, że tak. Mam nadzieję, że to początek i z meczu na mecz się będziemy rozkręcać. Każdy wtedy będzie zadowolony — trener, sztab i przede wszystkim z kibicami. 

U boku Radka Dejmka już grałeś, ale zmienili się boczni obrońcy na młodych zawodników. Jak ocenisz współpracę z nimi? 

Myślę, że będzie to wyglądać coraz lepiej z każdym spotkaniem. Mam nadzieję, że będziemy się nakręcać w każdym spotkaniu. Młodzi zawodnicy potrzebni są każdej drużynie. 

Bytovia przed wami. Nazwa przeklęta i będzie zakaz używania tej nazwy, czy na spokojnie z drużyną podchodzicie do tego spotkania? 

Nie patrzymy w przeszłość. Mam nadzieję, że zagramy kolejne dobre spotkanie i odczarujemy Bukową.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. pablo eskobar — 3 sierpnia 2019 @ 21:02

    Cieszy wygrana i zero z tylu ale za tydzien bedzie bardzo ciezko wygrac

 

Dodaj komentarz

*