Górak i Surma o meczu

Dodano przez Shellu | 21 września 2019 17:57
Licznik odwiedzin: 855

Po meczu z Garbarnią Kraków odbyła się konferencja prasowa, na której wypowiedzieli się trenerzy GieKSy oraz miejscowego klubu: Rafał Górak i Łukasz Surma.

Rafał Górak (trener GKS Katowice):
Na początku sezonu znaleźliśmy się w podobnej sytuacji jak Garbarnia. Bo i zaliczyliśmy spadek i zmieniły się kadry zespołów. Rywal na początku sezonu miała jednak więcej punktów od nas, traciła bardzo mało bramek i spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu, który tutaj zastaliśmy. Po pierwszej średniej połowie, która była średnia w naszym wykonaniu — tak delikatnie ujmując, żeby nie popsuć humorów, druga była skuteczniejsza i doprowadziliśmy do sytuacji, która dała nam trzy bramki i bardzo cenne trzy punkty, tylko i wyłącznie z tego powodu jesteśmy zadowoleni — tylko i aż.

Łukasz Surma (trener Garbarni Kraków):
Jesteśmy smutni, tym bardziej że zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy duże apetyty. Gratuluje trenerowi i drużynie gości, która zagrała — zwłaszcza w drugiej połowie — bardzo konsekwentnie z tyłu. My zniecierpliwieni tym, że utrzymując się przy piłce, nie stwarzamy sobie sytuacji, popełnialiśmy błędy z tyłu. Dopiero bramka na 0:2 wprowadziła trochę luzu w grze ofensywnej i zaczęliśmy tworzyć sytuacje. A w grze defensywnej jeszcze większej konsekwencji. Tego musimy szukać, nie możemy sobie pozwalać na dekoncentrację z tyłu. GKS nam to dziś dobitnie pokazał.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*