Górak i Grabowski o meczu

Dodano przez Shellu | 9 listopada 2019 15:41
Licznik odwiedzin: 748

Po meczu Resovii z GieKSą wypowiedzieli się trenerzy obu drużyn – Szymon Grabowski i Rafał Górak.

Rafał Górak (trener GKS Katowice):
Wiadomo, kiedy w takich okolicznościach traci się punkty, jest masa nerwów, emocji i żalu. Powinniśmy to spotkanie wygrać.

Szymon Grabowski (trener Resovii):
Ja zacznę apelem delikatnym do ludzi, którzy nie wierzą w ten klub i tę drużynę. Wierzcie w tej klub i tę ekipę, która siedzi w szatni, bo pokazuje z meczu na mecz, że warto trzymać za nimi kciuki, warto dopingować. I nawet jeśli wynik jest ciężki to nie wieszajcie na nas psów, tylko pomagajcie, bo tylko wspólnie możemy dojść do czegoś. Po meczu z Widzewem każdy widział nas nie wiadomo w której lidze, nie wiadomo jak dobrze grających. Tutaj chcieliśmy pokazać, że mecz z Widzewem to już historia i całe szczęście, że to pokazaliśmy na boisku, szczególnie w drugiej połowie. Ani fizycznością, ani emocjami nie odstawaliśmy od najlepszego zespołu, z jakim mierzyliśmy się – i to mówiliśmy już przed spotkaniem. Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników, bo wyjść z takiej opresji z takim przeciwnikiem to jest nie lada wyczyn. Mogliśmy mieć ten mecz zamknięty w pierwszej połowie, bo Katowice miały okazje, by tych bramek strzelić więcej, choć my też swoje sytuacje mieliśmy. W szatni jednak znowu pokazał się kolektyw, chęci i determinacja, to była widać przez całą drugą połowę. Wierzcie w tę Resovię.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GieKSiorz — 9 listopada 2019 @ 22:14

    Takie życie, wiadomo jest niedosyt, musimy jednak być zadowoleni z tej rundy,kto na początku sezonu myślał że będziemy w czubie tabeli.brawo Rafał i chopcy, jedziemy dalej!!!!

 

Dodaj komentarz

*