Goncerz: Szatnia się cieszy

Dodano przez Błażej | 18 października 2014 19:08
Licznik odwiedzin: 2613

11 gol w rundzie jesiennej Grzegorza Goncerza przybliżył GieKSę w tym meczu do zwycięstwa. Poczytajcie co miał do powiedzenia napastnik GieKSy.

GieKSa.pl Przy pierwszej bramce dostałeś kapitalne podanie od Kujawy i mimo asysty obrońcy zdobyłeś bramkę.

Goncerz: Można powiedzieć, że dziś trener się ze wszystkim obronił. W tygodniu pracowaliśmy nad tym bym wyszedł w tym meczu jako fałszywy pół-skrzydłowy. Gdy Rafał schodził do środka po piłkę, ja miałem wchodzić w jego miejsce. Kujawa robił to często więc miałem kilka okazji do takich zejść do środka. Przy pierwszej bramce zgrało się to idealnie. Druga zmiana też dla trenera, bo Zapotoczny przesądził o losach spotkania, a na pewno były takie głosy dlaczego ta zmiana tak późno. Teraz nasza szatnia się cieszy.

Zdobyłeś bramkę, a mogłeś kolejne, czego zabrakło przy drugiej sam na sam? Wydawało się jakbyś zmienił zamiar w ostatniej chwili?

Mogło to tak wyglądać, ale tak chciałem tą akcję rozegrać. Szkoda tej akcji bo świetnie rozegraliśmy z Kujawą. Szkoda tym bardziej bo dobrze sobie piłkę przyjąłem, uderzyłem na dobrej wysokości bo przeszła ona bramkarza, ale niestety obok słupka.

Wspomniałeś o swojej nowej roli w tym meczu, jak się czułeś na takiej pozycji?

Dla mnie schodzenie z prawej strony do środka nie było nowe, trener widzi więcej niż inni, wyczuł, że z taką dobrą defensywą gdzie ciężko im strzelić bramki trzeba poszukać nowych rozwiązań. To się udało, mieliśmy wiele okazji w pierwszej połowie do zdobycia bramki . W drugiej podświadomie broniliśmy wyniku, zostaliśmy za to skarceni.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Błażej — 18 października 2014 @ 21:41

    @ arek Wszyscy pamiętają tylko niestety zainteresowanie ludzi do pomocy przy stronie jest bardzo małe. Stworzenie takiego newsa to kilka minut. Nie o wszystkim da się pamiętać, szczególnie jak jest mecz. Jeśli chciałbyś pomóc przy takich newsach to skontaktuj się z nami.

  2. do arek — 18 października 2014 @ 21:35

    Na Estadio o tym mówiono – kto był się dowiedział. Kto przeżył pamięta. Ale fakt info na www mogło się też pojawić.

  3. arek — 18 października 2014 @ 21:01

    A czemu nikt nie pamietał ze dzisiaj jest rocznica zwycięstwa Gieksy nad Bordeaux 1:0? Jednym z najwiekszych o ile nie największym sukcesie Gieksy przy Bukowej??

 

Dodaj komentarz

*