Snajper z konieczności – 100% skuteczności

Dodano przez Shellu | 1 września 2014 20:11
Licznik odwiedzin: 1749

GKS Katowice wygrał mecz w Płocku i po dobrej serii wskoczył do czołówki tabeli. Logiczne jest, że fakt ten wywołał u kibiców radość. Tym bardziej, że nie tylko rozchodzi się o wynik, ale o samą postawę. Kibice uznali, że wygrana w Płocku była pewna. Oto opinie sympatyków na forum po zakończonym sobotnim spotkaniu.

tomzkat
Brawo, widać powrót do starego ustawienia nam służy.

Gan Ganowicz
To był pierwszy mecz w sezonie gdzie zagrali mądrze i przyjemnie to było oglądać. Tylko taka gra pozwoli nam walczyć o awans. Pierwszy mecz gdzie gra była kontrolowana i widać było boiskowe cwaniactwo oraz przede wszystkim pewność siebie.

Wygan
Wyrafinowane zwycięstwo 🙂 Brawo ! Gonzo liderem strzelców !

hajer72
BRAWO! aż chce sie żyć po takim wyniku, chyba ta drużyna dojrzewa,oby to był stały proces,świetny mecz Pietrzaka,wiele radości powinni nam dostarczyć nasi młodzieżowcy ,Gonzo snajper z konieczności 100% skuteczności:)

Bombon
Gdy przez jakiś czas dobre akcje z niezbyt udanymi przeplatał Bętkowski to potem zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu Goncerza. Potem Bodziony zaczął coraz częściej kiksować to za chwilę popisał się kapitalną centrą przy drugim trafieniu naszego Asa.

marcinGieKSa
Brawo GieKSa za w pelni zasluzone zwyciestwo.Cieszy bardzo to ze utrzymal sie progres w grze ktory juz mozna było zauwazyc na Chojnicach.Oby tak dalej.

wojtekbezportek
Tak bardziej serio, to brawo, brawo, brawo. Nie pamiętam już tak pewnego i zasłużonego zwycięstwa GieKSy. Co poniektórzy widzieli już światełko w tunelu w meczu z Chojnicami, niektórym to światełko przysłonił wynik. Dzisiaj pełnia szczęścia.

Błażej
Nie chce robic z Moskala Boga taktyki po 3 meczach ale wyniki i gra w obronie pokazują,że reaguje i co ważne reaguje dobrze.Oby tak dalej bo jeszcze musi Ceglarza do formy przywrócić.

Homer
Mecz przypominał w końcu te mecze z jesieni kiedy z Moskalem zaczęliśmy marsz w górę tabeli; wszystko poukładane, walka, myślenie na boisku. Mam nadzieję, że forma zagości na dłużej i pozbieramy teraz trochę tych punktów.

Bhoy
Drugi z rzędu dobry mecz GieKSy, tym razem również wynik się zgadza. Niesamowity progres jeśli chodzi o grę w obronie. Bardzo mi się podobają Ci młodzi Bętkowski i Januszkiewicz natomiast Bodziony jest w tej chwili najsłabszym ogniwem i nie zmienia mojego zdania ta fajna asysta.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. marianoITALIANO — 2 września 2014 @ 09:03

    Hmmm a my coś też mieliśmy nabyć coś podobno z podbeskidzia temat w sumie ucichł

  2. Błażej — 1 września 2014 @ 23:29

    jednego już wypożyczyła do klubu Grunt z Bragi. Z klubu na razie młodzik poszedł do Rozwoju i Kowalczyk do Skry

  3. marianoITALIANO — 1 września 2014 @ 22:10

    Mam pytanko jedno czy GieKSa będzie kogoś wypożyczała ?

 

Dodaj komentarz

*