GieKSa z 3 punktami, lider nie zwalnia tempa

Dodano przez Błażej | 22 września 2014 17:33
Licznik odwiedzin: 1723

9 kolejka za nami i najważniejszą informacją jest fakt, iż 3 punkty zostają na Bukowej i GieKSa wskakuje na 3 pozycję w ligowej tabeli. Grzegorz Goncerz z 9 trafieniami oddala się od rywali, jeśli chodzi o klasyfikację strzelców.

GieKSa przeskoczyła w tabeli Zagłębie i Olimpie Grudziądz, które w tej kolejce grały bezpośredni pojedynek, w którym padł wynik 2:2. Zagłębie odrobiło 2 bramkową stratę. Na poczynania tego zespołu baczną uwagę kierowano w Katowicach gdyż już za tydzień hitowe spotkanie w Lubinie gdzie przyjdzie nasza GieKSa.

Lider z Niecieczy nie zwalnia tempa. Tym razem ofiarą padła Miedź, która uległa Termalice 0:1. Złoty gol Drozdowicza zapewnił zespołowi Piotra Mandrysza 8 zwycięstwo w tym sezonie. Kolejna niepokonana drużyna w sezonie Dolcan tylko zremisował ze słabiutką Bytovią 0:0. Dolcan po wygranej w ostatniej kolejce wrócił do remisowania meczów i ma już na koncie 7 remisów. Dobrą grę w tym sezonie potwierdził Stomil, który zdeklasował na wyjeździe Chrobrego 3:0 i ze spokojem zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli.

Na dole tabeli niespodzianki jak na razie. Pogłębia się kryzys w Gdyni gdzie Arka w 90 minucie straciła zwycięstwo z Chojniczanką. Drużyna Arki po tym meczu została bez trenera. Dariusza Dźwigałę tymczasowo zastąpił były gracz m.in. GieKSy Grzegorz Niciński. Na dnie ligowej tabeli znajdziemy również tyski GKS, pozycja Cecherza również wisi na bardzo cienkiej linie, szczególnie po kolejnej porażce tym razem z Wisłą Płock 0:1. Wisła podnosi się z kolan i dochodzi do czołówki ligowej tabli z 15 punktami. Do środka tabeli ucieka za to Sandecja, która wygrała z Wigrami Suwałlki u siebie 2:0. Wciąż słabą formę prezentuje Widzew, który tylko zremisował z Flotą 1:1.

Następna kolejka już za tydzień, ale niektóre z drużyn w środku tygodnia rozegrają mecze w PP.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*