GieKSa wysoko pokonuje ROW w pierwszym sparingu

Dodano przez Karol | 20 stycznia 2018 15:02
Licznik odwiedzin: 3189

Okres przygotowawczy do wiosennej części rozgrywek I ligi rozpoczął się na dobre – GKS rozegrał dziś pierwszy mecz sparingowy. W spotkaniu rozegranym w Rybiniku-Kamieniu przeciwnikiem naszej drużyny był ROW. Kto oczekiwał pojawienia się „nowych twarzy” ten może czuć się rozczarowany.

Wyjściowy skład GieKSy przedstawiał się następująco:

Nowak – Pleva, Wnuk, Midzierski, Mączyński – Mandrysz, Zejdler, Kuliński, Błąd, Prokić – Kędziora.

Jak widać jedyną nowością było pojawienie się w formacji obronnej wychowanka Akademii Młoda GieKSa Patryka Wnuka.

Od początku meczu GKS miał przewagę, którą udokumentował bramką Zejdlera w 19. i Kędziory w 24. minucie. Krótko potem jednak rybniczanie złapali kontakt po rzucie karnym, ale nie był to koniec strzelania w pierwszej połowie – zakończył je Adrian Błąd golem zdobytym bezpośrednio z rzutu wolnego.

Po przerwie na boisko wyszedł skład:

Abramowicz – Pleva, Frańczak, Kamiński, Mokwa – Skrzecz, Cerimagić, Kalinkowski, Plizga, Szołtys – Goncerz.

W drugiej części gry GKS dołożył do swojego dorobku jeszcze dwie bramki. Najpierw, w 60. minucie, na listę strzelców wpisał się po indywidualnej akcji Oktawian Skrzecz, a następnie w końcówce meczu wynik podwyższył kolejny wychowanek naszej Akademii Artur Grzechynka. Koniec, 5:1!

W 74. minuvie czerwoną kartką został ukarany Grzegorz Goncerz.

Czekamy teraz na sparingi z Miedzią Legnica oraz MFK Frydek Mistek, które odbędą się jeszcze przed wylotem na zgrupowanie do Turcji. Oraz naturalnie na wieści transferowe…

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kompas — 24 stycznia 2018 @ 19:32

    popieram w pełni Berola 100%

  2. Berol — 21 stycznia 2018 @ 00:57

    sparing bo sparing nareszcie jakis normalny wynik oni grac potrafia kwestia by tym pizdeczkom sie chciało oby nowy trener zmusił nasze gwiazdy do tego by im sie cos chciało moze tym razem sie uda nie to trzeba wyjebac nie kolejnego trenera a pizdeczki w naszych barwach ale ten nowy narazie idzie dobra droga wierze w chłopa daj Boże bym sie znów nie pomylił trzymie kciuki za chłopa

  3. kejta — 20 stycznia 2018 @ 15:50

    Grzesiu Goncerz koncz wasc wstydu oszczedz

 

Dodaj komentarz

*