GieKSa wygrała w upalnym sparingu

Dodano przez Toczmek | 25 czerwca 2022 16:22
Licznik odwiedzin: 648

W sobotę na Bukową przyjechał Górnik Polkowice celem rozegrania meczu kontrolnego. Start wyznaczono na godzinę 12:00.

W bardzo trudnych warunkach grali zawodnicy obu drużyn, ponieważ słońce oraz wysoka temperatura robiły swoje. GieKSa dominowała na boisku, jednak wykorzystała tylko jedną okazję. Decydującą bramkę zdobył Dominik Kościelniak, a asystował mu Alan Bród. W meczu miała miejsce rzadko spotykana sytuacja, kiedy przeciwnik otrzymał czerwoną kartkę za faul, jednak decyzją obu trenerów, mecz był kontynuowany w pełnych zestawieniach.

25.06.2022, Katowice
GKS Katowice – Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Bramki:
Kościelniak (80).
GKS Katowice: Pierwsza połowa: Szczuka (30. Kukulski) – Wojciechowski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala – Błąd, Repka, Figiel, Wasielewski – Arak. Druga połowa: Kukulski (60. Kudła) – Wojciechowski (70. Kościelniak), Jaroszek (70. Tanżyna), Janiszewski, Kołodziejski (70. Warmuz), Wasielewski (59. Brzozowski), Bród, Stromecki, Urynowicz, Dudziński – Szwedzik.