GieKSa odczarowała Bukową. Media po meczu GieKSa-Pogoń

Dodano przez Witek | 22 września 2014 13:00
Licznik odwiedzin: 1916

W sobotę GieKSa wygrała z Pogonią Siedlce 3:2, bramki dla naszego zespołu zdobyli: Goncerz – dwie i Pitry – jedną. Dla Pogoni Demianiuk i Dziubiński.

Mass media w następujący sposób opisują mecz:

 

sportowefakty.pl – GieKSa odczarowała Bukową 

GKS Katowice przełamał fatalną passę przy Bukowej i w sobotnim meczu pokonał Pogoń Siedlce. Nie był to jednak występ, który mógł zachwycić kibiców drużyny Kazimierza Moskala.

[…] Szybko strzelone dwie bramki dały GieKSie komfort pozorny psychiczny, ale miejscowi i tak nie ustrzegli się błędów. W doliczonym czasie gry bowiem piłkę w pole karne dograł Jarosław Ratajczak, a głową futbolówkę do bramki strzeżonej przez Rafała Dobrolińskiego posłał Cezary Demianiuk. Bramka do szatni dodała siedlczanom wiatru w żagle, ale wystarczyło go tylko na pierwsze fragmenty gry po przerwie.

 

sportslaski.pl – GieKSa na podium I ligi

[…] Bohater
Kolejne dwa trafienia zanotował Grzegorz Goncerz. Napastnik otworzył wynik spotkania – wyszedł do prostopadłej piłki i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. „Gonzo” strzelił także, również po prostopadłym zagraniu, na 3-1. Zawodnik GKS-u ma na koncie już dziewięć goli.

 

katowickisport.pl – Kompleks Bukowej przełamany

Stuprocentową… nieskuteczność zaprezentowali w pierwszych 45 minutach obaj bramkarze. Puścili bowiem wszystko, co w tej odsłonie leciało w światło ich bramki! Inna rzecz, że uderzenia były niezwykle precyzyjne i trudno mieć do golkiperów większe pretensje. Jeśli już – to raczej do drzemiących w danym momencie linii defensywnych.

 

mkppogonsiedlce.pl – GKS Katowice górą w starciu z beniaminkiem

[…] Pierwszy historyczny mecz pomiędzy Pogonią Siedlce, a GKS-em Katowice był dla obu zespołów wielką niewiadomą. Atut własnego obiektu i przewaga psychologiczna, wynikająca z faktu obecności w czubie tabeli z pewnością była po stronie gospodarzy, ale podrażniony beniaminek zaczął odczuwać piłkarski głód zwycięstw.

[…] Pogoniści do ostatnich sekund walczyli o korzystny wynik i w końcowym fragmencie gry wyraźnie przejęli inicjatywę w spotkaniu. Choć biało-niebiescy pozostawili na murawie wiele sił ich pogoń punktowa się nie udała.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*