GieKSa jaskinią lwa

Dodano przez GoT | 1 września 2012 14:01
Licznik odwiedzin: 1145

Takim sformułowaniem określa mecz na stadionie przy Bukowej trener Przemysław Cecherz w wywiadzie udzielonemu dla portalu kolejarzstroze.naszemiasto.pl.

Trener Kolejarza pozytywnie odnosi się do atmosfery na meczu. Jego zdaniem jest to wynik zawirowań, które miały miejsce przed sezonem: „Oni zrobią wszystko, żeby wygrać. Mało tego, przy tych zawirowaniach, które tam były, wszyscy się zjednoczyli. Kibice po dwudziestu minutach już się nie denerwują. Oni teraz cały czas dopingują. Są prawdziwym dwunastym zawodnikiem”.

Jednakże trener przygotował swój zespół na warunki panujące przy Bukowej: „Staraliśmy się na to przygotować. Kiedyś zdradzę tajemnicę jak. Może w przyszłym tygodniu, bo na razie nie mogę. Uczulałem swoich zawodników i uważam, że zrobiliśmy wszystko, żeby zespół dobrze pod tym względem przygotować. Myślę, że efekt będzie pozytywny . Z drugiej strony, nasz zespół lubi grać przy głośnych trybunach. Dobrze się czujemy, kiedy głośna i napięta jest atmosfera na stadionie. Jedziemy do jaskini lwa i chodzi o to, żeby z czymś stamtąd wrócić”.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*