Gdańszczanin posędziuje w Elblągu

Dodano przez Przewoz | 9 października 2020 10:10
Licznik odwiedzin: 211

Arbitrem głównym spotkania Olimpii Elbląg z GKS-em Katowice będzie Filip Kaliszewski. Asystować będą mu Dariusz Bohonos i Wiktor Wątroba. Rolę sędziego technicznego będzie pełnił Dominik Sulikowski.

GieKSa po raz kolejny spotyka na swojej drodze bardzo młodego sędziego, dla którego obecny sezon to dopiero drugi rok pracy na centralnym szczeblu rozgrywek. Będzie to pierwsze spotkanie Filipa Kaliszewskiego i GKS-u.

Sezon 2019/20 w wykonaniu Kaliszewskiego to 11 prowadzonych meczów w II lidze, 55 żółtych kartek (średnia 5 kartek na mecz), 1 czerwona kartka po dwóch żółtych, 1 bezpośrednia czerwona kartka oraz 1 podyktowany rzut karny.

Katowiczanie ani razu nie spotkali na swojej drodze Filipa Kaliszewskiego, natomiast elblążanie w poprzednim sezonie spotkali się z tym arbitrem aż czterokrotnie, za każdym razem u siebie w Elblągu. Bilans Olimpii w meczach prowadzonych przez sędziego Kaliszewskiego w poprzednim sezonie to 2 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Bilans bramek: 4-5.

Spotkania GKS-u prowadzone przez Filipa Kaliszewskiego:

Brak

Raport kartkowy

Michał Kołodziejski – 1 ŻK + 1 CK
Bartosz Jaroszek – 2 ŻK
Adrian Błąd – 2 ŻK
Arkadiusz Jędrych – 1 ŻK
Krystian Sanocki – 1 ŻK
Szymon Kiebzak – 1 ŻK

Pogoda

Tym razem pogoda dla piłkarzy nie będzie zbyt łaskawa. W godzinach rozgrywania meczu prognozowane są opady deszczu, a temperatura ma wynosić około 11 stopni Celsjusza.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*