[GALERIA] Mistrzostwa Śląska w zapasach pod nowym sztandarem!

Dodano przez Marcin | 12 marca 2022 14:14
Licznik odwiedzin: 933

Dzisiaj w hali sportowej przy Spodku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska i Puchar Śląska Dzieci zapasach w stylu klasycznym. Zmagania sportowe poprzedziło uroczyste przekazanie nowego sztandaru, który Miasto Katowice ufundowało uczniowskiemu klubowi zapaśniczemu GKS-u Katowice.

Przekazania sztandaru dokonał Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun, który o tej uroczystej chwili mówił tak: “To wielka chwila dla klubu z tak piękną i bogatą tradycją, także olimpijską, bo w dorobku klubu są przecież medale olimpijskie, które są powodem do dumy i chwały nie tylko pokoleń zawodników i trenerów, ale również dla całego miasta. W imieniu Prezydenta Katowic Marcina Krupy serdecznie Wam gratuluję. Przede wszystkim sukcesów, ale mam nadzieję, że pod tym sztandarem będziecie zdobywać kolejne sukcesy, czego bardzo Wam życzę.” Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć nie tylko z przekazania sztandaru, ale i z całej imprezy.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Łukasz Z. — 12 marca 2022 @ 21:59

    Super bo to historia Gieksy! Dobra inicjatywa! Wszystko idzie w dobrą stronę. Zauważyliście jak działa teraz klub po ważnym artykule na tym portalu? Nacisk jest bardzo ważny szczególnie gdy idzie za nim wile tysięcy głosów! Nie trzeba od razu zadymy, ale trzeba walnąć pięścią w stół jak Wy to zrobiliście . Brawo!!!

 

Dodaj komentarz

*