FORTUNA sponsorem wielosekcyjnego GKS-u

Dodano przez kosa | 4 marca 2019 22:24
Licznik odwiedzin: 1050

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. mocno wspiera wielosekcyjny GKS Katowice.

Miło nam poinformować, że FORTUNA zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z GKS-em, dostrzegając wartość w wielosekcyjności naszego Klubu. Sponsor piłkarskiej GieKSy postanowił też wesprzeć sekcję siatkarską jako partner srebrny oraz hokejową. Firma bukmacherska przyjęła tytuł sponsora wtorkowego meczu Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TAURON KH GKS-em Katowice a Unią Oświęcim. Ponadto, FORTUNA została sponsorem naszej klubowej telewizji — GieKSaTV, w której dostrzegła potencjał i którą pomoże rozwijać.

Fortuna to najdłużej działająca i jedna z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Organizuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. Swoim klientom oferuje zakłady na najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie, niemal w każdej dyscyplinie. Posiada sieć blisko 600 punktów przyjmowania zakładów i jako pierwsi w kraju zaoferowała klientom możliwość zawierania zakładów online i LIVE. Wyróżnia ją wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Należy do Fortuna Entertainment Group – największej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w Europie Środkowej i Wschodniej. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Chorwacji. FORTUNA to najwyższa jakość usług i stabilny kapitał. Więcej na efortuna.pl.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*