Echa Bukowej #99 – Zgodnie z planem

Dodano przez Karol | 24 października 2021 13:30
Licznik odwiedzin: 461

Puszcza Niepołomice to rywal, z którym spotkania mają swoją małą tradycję: wiążą się zwykle ze słabą frekwencją i mało interesującymi meczami.

Kibicem się jest jednak nie tylko, gdy okoliczności są sprzyjające. Zresztą, czy mecz ukochanego klubu w ogóle można rozpatrywać w kategoriach niesprzyjających okoliczności? Gra GKS, jest możliwość dopingowania w gronie fanatyków – to są okoliczności jak najkorzystniejsze.

Gdy na około godzinę przed meczem przekroczyłem bramę stadionu, z nieba zaczął padać nieprzyjemny, zimny deszcz. Miało to swój… klimat, nawet liczyłem, że będzie padać dalej i rzęsisty deszcz doda uroku widowisku i spowoduje, że strzelimy kilka goli po strzałach z dystansu. Jeden gol po dośrodkowaniu i strzale głową też mi się podobał. To była dobra, dynamiczna akcja, w której zawodnicy GieKSy ambitnie walczyli o piłkę. Dzięki tej i wielu innym akcjom piłkarze usłyszeli po meczu z Blaszoka komunikat, że widzimy doskonale, iż charakteru i ambicji im nie brakuje. O to chodzi!

Sam Blaszok dopingował przez cały mecz, co jest zresztą dość oczywiste. Kilka pieśni zostało wykonanych naprawdę głośno. Frekwencja w momencie rozpoczęcia spotkania wyglądała niezbyt dobrze, jednak w miarę upływu czasu trochę się te trybuny zagęszczały. Ech, brakuje u nas punktualności… Oby na zbliżających się meczach z Niecieczą i Koroną było lepiej. Zwłaszcza na tym drugim… Chodzą słuchy, że mają być goście, dobrze by było, żeby od początku nie mieli okazji do tego, by przebić się z dopingiem. Musimy o to wszyscy wspólnie zadbać!

Podsumowanie:
Oprawa: brak
Frekwencja: 1367
Goście: 0
Wydarzenia: –

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. luka — 24 października 2021 @ 15:19

    gramy z lechem ??? chyba z koroną

 

Dodaj komentarz

*