Dodatkowa pula biletów na mecz ze Stalą

Dodano przez kosa | 28 lipca 2020 14:09
Licznik odwiedzin: 456

Klub dosłownie przed chwilą poinformował o uzyskaniu niezbędnych zgód administracyjnych i na dzisiejszym meczu będzie mogło pojawić się dwa razy więcej kibiców niż na poprzednich. Ruszyła sprzedaż dodatkowej puli biletów.

Wejściówki na obie trybuny można zakupić w cenie 20 złotych (bilet normalny) i 10 złotych (bilet ulgowy) w internetowym systemie sprzedaży biletów (tutaj). Bilety będzie można zakupić do zakończenia pierwszej połowy meczu. Przypominamy, że jedynie karnetowicze sezonowi mają przypisany bilet na ten mecz w systemie, a osoby posiadające karnety na rundę wiosenną muszą kupić wejściówkę.

Do godziny 18:00 w sklepie kibiców Blaszok (ul. Św. Stanisława 8) będzie można uzyskać pomoc w zakupie wejściówek, więc mniej zinformatyzowanych kibiców serdecznie zapraszamy.

Do sprzedaży trafiła pula 1760 biletów, a więc dzisiejsze spotkanie będzie mogło zobaczyć 3520 widzów, co odpowiada 50 proc. pojemności stadionu. Jest to pokłosie rozporządzenia Rady Ministrów, które zostało w piątek opublikowane w Dzienniku Ustaw, a weszło w życie w sobotę. Ostatnim etapem było uzyskanie niezbędnych zgód administracyjnych w UM Chorzów, co udało się dzisiaj. Zapraszamy wszystkich na mecz!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*