Dobroliński: Nie pamiętam takiej serii

Dodano przez Błażej | 1 sierpnia 2015 22:22
Licznik odwiedzin: 2390

5 mecz z rzędu na 0 z tyłu to w znacznym stopniu zasługa Rafała Dobrolińskiego. Poczytajcie, co miał do powiedzenia bramkarz GieKSy.

GieKSa.pl: 5 mecz z rzędu na zero, seria trwa.

Dobroliński:Już to mówiłem wcześniej, nie pamiętam takiej serii, bardzo się cieszę, że ona trwa. Oby tych meczy było jak najwięcej. Dla mnie i całej obrony to jest wielka radość, bo zagrać na 0 z tyłu, tyle minut to jest niezły wyczyn. Życzyłbym sobie byśmy dalej tak grali i rozumieli się w obronie.


Dobra gra w obronie to również spora Twoja zasługa, przez pierwsze 25 minut miałeś sporo pracy?

Na pewno początek nie był dobry w naszym wykonaniu, fajnie, że to wybroniliśmy wszyscy razem. Trener Jojko już przekazał mi dwie ważne uwagi do mojej postawy, resztę interwencji będziemy analizować po meczu. Szykujemy się na derby.

Zanim o derbach to jeszcze zapytamy o piąstkowanie w dzisiejszym meczu, sporo tego było, to element gry, w którym czujesz się pewnie?

Czasem łatwiej oddalić grę piąstkowaniem niż łapać piłkę i ryzykować błąd. Czasem trudno łapać piłkę w gąszczu zawodników, może dojść do zderzenia. Myślę, że też chłopaki z obrony pewniej się czują, gdy te piłki są piąstkowane.

Wspomniałeś o derbach z Sosnowcem, czeka nas wielki mecz za tydzień.

Na pewno dla GieKSy i dla kibiców, bo dawno nie było takich derbów. Trzeba się spiąć w tygodniu i pokazać, że na Śląsku w I lidze rządzi GieKSa.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kibic64 — 2 sierpnia 2015 @ 11:58

  Jak sie damy sprowokowac na tym szpilu i bedzie chaja to jestesmy idiotami. Klub zaczyna wylazic na prosta. Malolaty nakoksowane beda najwiekszym problemem bo jak widze co kierych to lapa jak Pudzian a w glowie fistaszek. Tak po za tym frekwencja byla ciulata i my chcemy dupny stadion jak nie potrafimy tego zapelnic. Styknie na 12tys. Bilety tanie a tu dupa.
  Panie Proksa kaj te dalsze wzmocnienia? Czy pan klamie?

 2. Anty GRZYB — 2 sierpnia 2015 @ 11:10

  szkoda ze ten pierwszy mecz z sosnowcem nie jest u nich bo boje sie konsekwencji dla nas po tym szpilu

 3. Irishman — 2 sierpnia 2015 @ 08:51

  Jakie derby? No chyba, że… wojewódzkie 😉 😉 😉

 

Dodaj komentarz

*