Ciku: Potrzebuje czasu by zgrać się z kolegami

Dodano przez Błażej | 4 maja 2014 18:21
Licznik odwiedzin: 4546

Po meczu na krótką rozmowę dzięki pomocy Grzegorza Goncerza zaprosiliśmy Elvista Ciku. Albańczyk chętnie odpowiadał na nasze pytania dzięki czemu możecie poczytać co miał do powiedzenia po meczu z Puszczą.

„Bardzo dobrze czuję się w Katowicach, wszystko jest w porządku. Jestem tutaj od dwóch miesięcy, powoli poznaję kolegów z drużyny, ich imiona, to jak grają , w jaki sposób poruszają się po boisku. To był drugi mecz dla mnie w którym zagrałem, jeszcze nie do końca się rozumiemy, ale z czasem wszystko będzie lepiej zgrane. Dziś zaliczyłem asystę, ale sam mecz był ciężki. Przeciwnicy nie zostawiali nam miejsca, grali agresywnie.”

„Mogę grać w pomocy, strona jest dla mnie obojętna, nie mam problemu z graniem po lewej czy po prawej stronie. Remis w dzisiejszym meczu nie jest dla nas dobry. Jeśli chodzi o porę meczu to dla mnie osobiście granie o 12 nie jest problemem, w Czechach grałem o 10 i to było dużo gorsze dla mnie.”

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Donte — 24 kwietnia 2015 @ 06:14

    I zawszе e-maila to blog witrynie nnie eksƿloɑatacja
    ale wygląda śաietnie w Safazri . Czy mace
    jakieś pomysłү porady , aby pomóc rozwiąƶać teen problem

    Herе is my weblog: polityk

 

Dodaj komentarz

*