Chwalibogowski: Łęczna była słaba

Dodano przez Shellu | 25 sierpnia 2012 20:47
Licznik odwiedzin: 1315

Po meczu z Łęczną rozmawialiśmy z nowym-starym piłkarzem GKS Katowice – Bartłomiejem Chwalibogowskim.

Jak wyglądała gra w pierwszej połowie z twojej perspektywy – czyli z perspektywy ławki rezerwowych?

Fatalnie zaczęliśmy ten mecz. Nie mam pojęcia, czy wyszliśmy przestraszeni, że jest jeszcze Górnik Łęczna z tamtego sezonu… Ciężko mi to wytłumaczyć. Pierwsze minuty były fatalne w naszym wykonaniu, straciliśmy bramkę. Dopiero później zaczęliśmy stwarzać jakieś akcje. Wydaje mi się, że z biegiem czasu zauważyliśmy, że Górnik Łęczna to nie jest ta sama drużyna. Była to drużyna słaba, która była spokojnie w naszym zasięgu, co pokazaliśmy w reszcie spotkania. Co tu dużo mówić, graliśmy cztery mecze i dwa oddaliśmy przeciwnikom, którzy byli dużo słabsi [także mecz z ŁKS – przyp. red].

Pomimo teoretycznie osłabionej kadry w tym sezonie wychodzi na to, że mamy kłopot bogactwa na bokach pomocy i przez to jesteś zmuszony grać w środku.

Nie robi mi to zbytniej różnicy, gram tam gdzie mnie trener wystawia i będę grał najlepiej jak potrafię. Po to wróciłem, żeby tej drużynie pomóc. A jeśli chodzi o skład, to wychodzimy na każdy mecz, wierzymy, że nie jesteśmy drużyną słabszą, co pokazaliśmy dzisiaj, chociaż mecz przegrany. Graliśmy w dziesiątkę, uwierzyliśmy w siebie, poszliśmy za ciosem. Drużyna osłabiona kadrowo, przyszli młodzi zawodnicy, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu nabiorą odwagi, będą debiutować i pokażą, że są siłą tego zespołu.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*