Cholerzyński: Nasze wyniki są kompromitujące

Dodano przez Błażej | 4 kwietnia 2015 20:31
Licznik odwiedzin: 2167

Po meczu z Wigrami o chwilę rozmowy poprosiliśmy Kamila Cholerzyńskiego. Oto, co miał do powiedzenia pomocnik GieKSy.

GieKSa.Pl: Kamil nie ma, co ukrywać, że święta zarówno dla was jak i dla kibiców po takim meczu nie będą udane?

Cholerzyński: Pomijając aspekt świąt to może ta długa podróż, 500 kilometrów trzeba przejechać by coś się zmieniło. Może musimy się pobić w tym autokarze by coś zmienić. Zapaliła nam się czerwona lampka, ale kurwa za chwile nie będzie, co gasić. Wiemy, jakie mecze przed nam, sami sobie robimy taki smród i kocioł. Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie podaruje punktów.

Kamil z tego, co mówisz to chyba sami nie wiecie, na czym polega problem GieKSy. Czy jest to problem mentalny czy piłkarski?

Sam już nie wiem, co o tym myśleć, jesteśmy tacy nijacy. Nie mamy swojej tożsamości. Nie ma nas piłkarsko, nie ma walki tak jak to bywało. Były mecze, kiedy górowaliśmy nad rywalem, ale teraz równamy do nich. Nie wiem, z czego się to bierze, ale nasze wyniki są kompromitujące. Może te święta sprawią, że każdy sobie coś przemyśli, bo nie przystoi takiemu klubowi, jakim jest GKS Katowice osiągać takich wyników jak nasze ostatnie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kibic83 — 5 kwietnia 2015 @ 14:29

  Wiecej zelu ciulu na leb sobie daj to ci pomoze. Gnoje karuy finansowe powinniscie zaplacic za ten mecz. Walicie w ciula z nami od dluzszego czasu. Pitry to samo jak ci za dobrze to wydupcaj. Robisz 2 gora 4 akcj na mecz i co jestes krol pola taki ciul. Skowronek wypad z Gieksy. Tu jest potrzebny ktos pokroju Bobo. Piernicze mialem wziac bajtla na mecz ale taki ciul zenady nie bedzie ogladal, pojda z nim na bajke do kina.

 2. tyta — 5 kwietnia 2015 @ 13:52

  … można tylko do dodąć NIEMA JUZ DLA WAS MIEJSCA W GKSie. Nijakość i brak walki i ambicji to GKS KATOWICE!!!!!!!!!!!11

 3. antek1964 — 5 kwietnia 2015 @ 10:25

  Orlen nie daje kasy na klub w Płocku ino miasto utrzymuje Wisłe Płock

 4. Irishman — 5 kwietnia 2015 @ 09:00

  A ja sobie tak pomyślałem już po Wiśle, że może trzeba by pożegnać tych wszystkich piłkarzy, którzy przyzwyczaili się do tego I-ligowego przeciętniactwa i nawet spaść tak jak Płock właśnie, żeby to wszystko poukładać od nowa i wrócić silniejszym, a na pewno z większymi perspektywami? Niestety… nie mamy takiego sponsora jak Orlen, a poza tym nieprzychylni wobec GieKSy ludzie tylko na to czekają.

 5. wlodek — 5 kwietnia 2015 @ 08:23

  KUFEL sorki ale wypierdalaj

 6. marek — 4 kwietnia 2015 @ 22:07

  A ja na przekór wszystkim trochę, bo cały czas wierzyłem w tego piłkarza (i dalej wierzę). Głowa do góry. Wywiad może trochę pod publiczkę (chcę wierzyć, że nie). Mam nadzieję, że jeszcze podniesiemy się z kolan razem.
  Razem jako GieKSiarze.

 

Dodaj komentarz

*