[BUKMACHER] Zwycięstwo jest obowiązkiem

Dodano przez Przewoz | 8 października 2020 15:00
Licznik odwiedzin: 235

Przed nami już 8. kolejka sezonu 2020/21. Próżno w niej szukać starć zespołów znajdujących się w czołówce tabeli. GKS pojedzie do Elbląga. W dole tabeli starcie drużyn znajdujących się tuż nad strefą spadkową – Błękitni zagrają z Hutnikiem. Jedyny bezpośredni mecz zespołów będących w górnej połowie tabeli to pojedynek Skry Częstochowa z Sokołem.

Tym razem nie można powiedzieć, że ostatnia strata punktów przy Bukowej była pechowa, nie, była po prostu frajerska. Patrząc na zachowanie niektórych zawodników w końcówce spotkania, przychodzą myśli, czy oni wychodzą na boisko za karę. Oby słowa trenera Góraka nie były tylko pustymi frazesami i w szatni faktycznie doszło do mocnych i dosadnych rozmów, które przyniosą jakiś długofalowy skutek w postaci poprawy gry defensywnej, ponieważ do ofensywy nie można się za bardzo przyczepić. Oczywiście bilans ostatnich pięciu spotkań zły nie jest, bo to 3 zwycięstwa i 2 remisy, boli jednak, że dwa mecze z rzędu przed własną publicznością zawodnicy w końcówce w sobie tylko znany sposób wypuszczają trzy punkty z rąk. Nasz sobotni rywal po fatalnym początku zdobył kilka punktów, ale nadal pozostaje jedyną ekipą w 2 lidze, która jeszcze nie wygrała meczu. Pięć ostatnich spotkań Olimpii to porażka, 3 remisy z rzędu i kolejna porażka. Pocieszeniem dla defensorów GieKSy może być to, że podopieczni Łukasza Kowalskiego strzelili zaledwie 5 bramek w 7 rozegranych meczach — najmniej w lidze. Jeśli GKS tego spotkania nie wygra, będzie to znaczyło, że w tym sezonie o awans będzie dla nas jeszcze trudniej niż w poprzednich rozgrywkach. Kurs na zwycięstwo Olimpii 3.75, kurs na wygraną GKS-u 1.85, a kurs na remis 3.75.

W Stargardzie dojdzie do meczu pomiędzy drużynami, które mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Bilans gospodarzy w poprzednich pięciu spotkaniach: 1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki. Bilans gości jest dokładnie taki sam. Obie ekipy tracą sporo bramek, Hutnik ma drugą najgorszą defensywę w lidze. Zarówno Błękitni, jak i Hutnik w poprzedniej kolejce wygrali. Gospodarze sobotniego spotkania pokonali w Ostródzie rewelacyjnego beniaminka 2:0, a Hutnik wygrał skromnie w Elblągu 1:0. Możliwe, że nie będzie to mecz piękny dla oka, ale ważny dla układu tabeli. Zespoły znajdują się tuż nad strefą spadkową, ale do GKS-u, który jest 7., tracą tylko 4 punkty. Bukmacherzy faworyta upatrują w drużynie Błękitnych. Kurs na tryumf Błękitnych 2.20. Kurs na zwycięstwo Hutnika 3.10. Kurs na remis 3.36.

Można by stwierdzić, że w Częstochowie zmierzą się dwie rewelacje trwającego sezonu. Chociaż jedni i drudzy ostatnio trochę spuścili z tonu, to jednak do tej pory znajdują się wysoko w tabeli i punktują na niespodziewanie wysokim poziomie. Skra znajduje się na 4. miejscu z dorobkiem 13 punktów, Sokół Ostróda zajmuje 8. miejsce i uzbierał 10 punktów. Obie drużyny mają taki sam bilans ostatnich pięciu spotkań: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poprzednia kolejka to wspomniana wyżej porażka Sokoła u siebie z Błękitnymi, Skra również przegrała w Rzeszowie ze Stalą 2:3. Gospodarze sobotniego meczu znajdują się wysoko w tabeli, ale w siedmiu dotychczas rozegranych meczach strzelili zaledwie 8 bramek, a stracili 6 — połowę w ostatnim meczu ze Stalą. Zdaniem bukmacherów faworytem jest Skra. Kurs na wygraną Skry 2.00. Kurs na zwycięstwo Sokoła 3.45. Kurs na remis 3.56.

Moje typy:

Olimpia Elbląg – GKS Katowice typ 2 @ 1.85

Błękitni Stargard – Hutnik Kraków typ 2 @ 3.10

Skra Częstochowa – Sokół Ostróda typ 1 @ 2.00

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*