[BUKMACHER] Zrewanżować się Zniczowi

Dodano przez Przewoz | 15 listopada 2019 08:00
Licznik odwiedzin: 377

Tak jak co roku GKS jesienią rozegra awansem kilka kolejek rundy wiosennej. Pierwszym takim spotkaniem będzie niedzielne starcie ze Zniczem w Pruszkowie. O godzinie 13:05 na antenie TVP 3 będzie można obejrzeć naszych piłkarzy w akcji. Natomiast w sobotę lider z Łęcznej zagra u siebie z Garbarnią, a Błękitni Stargard podejmą Górnik Polkowice.

Po 17 kolejkach, czyli w połowie ligowej rywalizacji GieKSa zajmuje 3 miejsce w tabeli II ligi ze stratą jednego punktu do ekip z dwóch pierwszych miejsc, które dają bezpośredni awans na zaplecze ekstraklasy. Już w niedzielę nasi piłkarze mają szansę na to, żeby poprawić swoją pozycję w tabeli. Mecz w Pruszkowie będzie rewanżem za pierwszą kolejkę rozgrywek tego sezonu, kiedy przegraliśmy na Bukowej ze Zniczem 1:3. Miejmy nadzieję, że zawodnicy trenera Góraka pokażą się z najlepszej strony i tym razem 3 punkty powędrują do Katowic. Niestety z powodu zawieszenia za żółte kartki w tym meczu nie wystąpi Szymon Kiebzak. Katowiczanie w ostatnich 5 kolejkach zdobyli 11 punktów. Gospodarze natomiast w tym czasie zgromadzili zaledwie jeden punkt. Ich ostatnie cztery mecze to seria czterech porażek. Głęboko wierzymy, że nie tylko będzie to 12. mecz ligowy z rzędu bez porażki, ale będzie to 11. zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Kurs na wygraną Znicza 3.3, a kurs na zwycięstwo GKS 2.1.

Górnik Łęczna, który na półmetku rozgrywek zajmuje 1 miejsce w tabeli, zagra u siebie z Garbarnią, która zaczyna tracić coraz więcej punktów do czołówki. Łęcznianie w 5 ostatnich meczach zdobyli 11 punktów, natomiast goście z Krakowa zdobyli ich 6. Wiele wskazuje na to, że zawodnicy trenera Kamila Kieresia w sobotnie popołudnie będą mogli umocnić się na pozycji lidera II ligi. Bukmacherzy stawiają Górnik w roli zdecydowanego faworyta tego starcia. Kurs na tryumf Górnika 1.56. Kurs na wygraną Garbarni 5.5.

Zaledwie dwa punkty straty do czołowej szóstki mają piłkarze ze Stargardu. Błękitni w sobotę podejmą Górnik Polkowice, który jeszcze nie tak dawno znajdował się w strefie spadkowej. W tym momencie Polkowiczanie znajdują się w tabeli tuż za Błękitnymi i tracą do nich zaledwie 3 punkty. Gospodarze w 5 ostatnich meczach ligowych zgromadzili 8 punktów, jednak ich najbliższy rywal punktował lepiej, bo zdobył punktów 10. Według bukmacherów to drużyna ze Stargardu jest faworytem tego meczu. Kurs na zwycięstwo Błękitnych 2.2, a kurs na wygraną Górnika 3.05.

Moje typy:

Znicz Pruszków – GKS Katowice typ 2 @ 2.1

Górnik Łęczna – Garbarnia Kraków typ 1 @ 1.56

Błękitni Stargard – Górnik Polkowice typ 2 @ 3.05

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*