[BUKMACHER] Zadomowić się w czołówce

Dodano przez Przewoz | 24 września 2020 16:00
Licznik odwiedzin: 254

W sobotę GKS rozegra drugie domowe spotkanie w sezonie 2020/21. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z Pogonią Siedlce. Również w sobotę odbędzie się mecz drużyn znajdujących się w czołowej szóstce, Bytovia zagra u siebie ze Skrą Częstochowa. Rozpoczęcie 5. kolejki II ligi odbędzie się już w piątek o godzinie 15:30 w Krakowie, gdzie Hutnik podejmie Olimpię Grudziądz.

Po fatalnym początku sezonu nad Bukową wzeszło słońce i do najbliższego meczu podopieczni Rafała Góraka przygotowują się w lepszych nastrojach. Pierwszy domowy mecz zakończył się wygraną 3:1 z rezerwami Lecha Poznań, ale nie wszystko w tamtym spotkaniu wyglądało dobrze. W poprzedniej kolejce natomiast GieKSa wygrała 2:0 w Polkowicach po dobrej, a momentami nawet bardzo dobrej grze. Widać progres w poczynaniach katowickich zawodników i wszyscy liczymy na to, że w sobotę przy Bukowej znów zobaczymy GKS dobrze poukładany w defensywie, dominujący i skuteczny w ofensywie. Nasi sobotni rywale również rozpoczęli sezon bardzo źle. Dwie pierwsze kolejki ligowe to dwie porażki z kandydatami do awansu. Najpierw 2:4 w Chojnicach, później 0:2 u siebie ze Stalą Rzeszów. Dwa ostatnie spotkania to skromne zwycięstwa z beniaminkami, kolejno 1:0 w Ostródzie, następnie 2:1 na własnym obiekcie z Hutnikiem Kraków. Siedlczanie w dalszym ciągu znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli z dorobkiem 0 punktów. Jest to spowodowane karą nałożoną na klub przed rozpoczęciem rozgrywek, do których Pogoń przystępowała z sześcioma ujemnymi punktami. Zgodnie z najnowszą decyzją związku kara dla Pogoni zostanie zmniejszona do trzech ujemnych punktów, jednak na ten moment tabela II ligi na stronie PZPN w dalszym ciągu pokazuje 0 w rubryce zdobyczy punktowej Pogoni. Zdaniem bukmacherów GKS jest murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Kurs na wygraną GieKSy 1.55, kurs na zwycięstwo Pogoni 5.20.

Bytovia, która jest jedną z dwóch ekip (obok Chojniczanki), która nie przegrała jeszcze spotkania w lidze, zmierzy się u siebie ze Skrą Częstochowa. Bytowianie na inaugurację sezonu ligowego wygrali ze spadkowiczem z Grudziądza 2:0, następnie zremisowali w Pruszkowie ze Zniczem 1:1. Dwie poprzednie kolejki to dwa zwycięstwa — u siebie z Olimpią Elbląg 1:0 i w Stargardzie 4:1. Skra traci obecnie do swojego najbliższego rywala 3 punkty. Częstochowianie na początek sezonu zaliczyli dwa zwycięstwa 1:0, kolejno z rezerwami Śląska Wrocław i KKS-em Kalisz. Później jednak nastąpiła porażka w Suwałkach 1:2 i remis 1:1 z Motorem Lublin. Mimo wysokiej pozycji obu zespołów w tabeli wydaje się, że Bytovia jest zdecydowanym faworytem. Odzwierciedlają to również kursy bukmacherów. Kurs na tryumf Bytovii 1.85. Kurs na wygraną Skry 4.00.

Ostatni omawiany mecz rozpocznie piątą kolejkę II ligi. Beniaminek z Krakowa podejmie spadkowicza z Grudziądza. Hutnik po inauguracyjnej wygranej z GieKSą zaliczył same porażki. 3:6 we Wronkach z rezerwami Lecha, 0:3 w Polkowicach i 1:2 w Siedlcach. Olimpia ma taki sam bilans, jedna wygrana i trzy porażki. Na start rozgrywek 0:2 z Bytovią i 1:3 z Chojniczanką, później nastąpiło zwycięstwo 1:0 w Rzeszowie ze Stalą, a w ostatniej kolejce wysoka porażka z beniaminkiem z Ostródy 0:4. Ciężko tutaj wskazać drużynę, która byłaby minimalnym faworytem do wygranej. Zgadzają się z tym bukmacherzy, których kursy przedstawiają się następująco: kurs na zwycięstwo Hutnika 2.63, a kurs na wygraną Olimpii 2.60, kurs na remis 3.22.

Moje typy:

GKS Katowice – Pogoń Siedlce typ 1 @ 1.55

Bytovia Bytów – Skra Częstochowa typ 1 @ 1.85

Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz typ 2 @ 2.60

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*