[BUKMACHER] Śrubować rekord

Dodano przez Przewoz | 4 grudnia 2020 12:00
Licznik odwiedzin: 329

GieKSa w niedzielę stanie przed szansą śrubowania klubowego rekordu zwycięstw na poziomie centralnym. Na Bukową przyjedzie trudny rywal, jakim jest Chojniczanka. W sobotę odbędą się dwa spotkania z ciekawymi kursami, Znicz Pruszków zagra z rezerwami Śląska, a Błękitni podejmą Skrę Częstochowa.

Katowiczanie w ostatnią środę zanotowali już siódme kolejne zwycięstwo. Wygrana w Bytowie nie przyszła łatwo, ale koniec końców podopieczni Rafała Góraka zwyciężyli po bramkach Urynowicza i Kościelniaka. Poza rekordową liczbą zwycięstw był to już piąty mecz ligowy, w którym GKS przegrywał, ale był w stanie odwrócić losy spotkania. Najbliższy rywal z Chojnic gra w kratkę. Ostatnie pięć kolejek w wykonaniu Chojniczanki: 0:0 z Motorem (dom), 2:3 z Bytovią (wyjazd), 2:1 ze Stalą (dom), 0:3 z Sokołem (wyjazd), 4:1 z Hutnikiem (dom). Widać, że w tym okresie podopieczni Adama Noconia na wyjazdach spisują się bardzo źle, ponieważ nie wywalczyli ani jednego punktu. Liczymy na to, że dwa dni po dzisiejszym święcie opatrzność Świętej Barbary będzie po stronie Górniczego Klubu Sportowego i 3 punkty zostaną w Katowicach. Kurs na tryumf GieKSy 1.73. Kurs na remis 3.90. Kurs na wygraną Chojniczanki 3.90. Transmisję z meczu GKS-u przeprowadzi telewizja, rozpoczęcie meczu o godzinie 18:45.

ZAREJESTRUJ SIĘ I POSTAW NA WYGRANĄ GIEKSY W BETFAN!

W sobotę w samo południe Znicz zagra u siebie z rezerwami Śląska. Ekipa z Mazowsza ma zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową, a ich rywal spisuje się przyzwoicie i traci 2 punkty do strefy barażowej. Znicz w poprzednich pięciu kolejkach zdołał uzbierać ledwie 5 punktów, w ostatniej kolejce polegli w Pruszkowie 0:5 ze Skrą. Śląsk w tym okresie zdobył 7 punktów, wygrywając dwa ostatnie mecze 2:1 w Siedlcach i 2:1 przy Oporowskiej z Olimpią Grudziądz. Kurs na wygraną Znicza 2.22, kurs na remis 3.70, kurs na zwycięstwo Śląska 2.71.

Przed Błękitnymi, którzy są zaledwie punkcik nad strefą spadkową, ciężki mecz ze Skrą. Ostatnie pięć kolejek w wykonaniu Błękitnych to zaledwie 4 zdobyte punkty. Dwa poprzednie mecze przegrali 2:3 ze Zniczem i 2:4 z Olimpią Elbląg, która wyprzedziła ich w tabeli. Częstochowianie po porażce u siebie z Górnikiem Polkowice 1:3 wygrali trzy kolejne mecze: 2:1 w Siedlcach, 4:0 u siebie z Olimpią Grudziądz i 5:0 w Pruszkowie. Ostatni mecz to jednak porażka na własnym obiekcie z Olimpią Elbląg 0:1. Skra nadal znajduje się w strefie barażowej, ale ma już 6 punktów straty do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem, a ma dwa mecze rozegrane więcej. Kurs na zwycięstwo Błękitnych 2.55. Kurs na remis 3.30. Kurs na wygraną Skry 2.55.

Moje typy:

GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice typ 1 @ 1.73

Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław typ 1 @ 2.22

Błękitni Stargard – Skra Częstochowa typ 2 @ 2.55

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*