[BUKMACHER] Polkowice faworytem

Dodano przez Przewoz | 17 września 2021 18:00
Licznik odwiedzin: 234

GKS Katowice w poniedziałkowy wieczór zamknie 9. kolejkę rozgrywek I ligi meczem w Polkowicach z miejscowym Górnikiem. Jutro swój mecz zagrają ŁKS z Podbeskidziem. W niedzielę o 12:40 będzie można w telewizji obejrzeć mecz GKS-u Tychy z Widzewem.

Niestety GieKSa przedłużyła serię porażek po meczu z Arką. Katowiczanie po raz kolejny stracili sporo goli i znów defensywa wyglądała jak sito. Pięć ostatnich spotkań GKS-u? Zaledwie 4 punkty, słabiutko. Nic dziwnego, że za faworyta najbliższego meczu bukmacherzy uznają Górnika Polkowice, chociaż gospodarze mają tylko 1 punkt więcej. Prawie cały dorobek punktowy Górnik zebrał w poprzednich pięciu meczach, ich bilans w tym czasie to 1 wygrana, 3 remisy i 1 porażka. Zarówno GieKSa jak i Górnik strzelili w tym sezonie po 10 goli. Górnik zaraz po GieKSie ma drugą najgorszą defensywę w lidze. Innymi słowy, możemy spodziewać się wielu bramek. Kurs na zwycięstwo Górnika 2,15. Kurs na remis 3,40. Kurs na wygraną GieKSy 3,30.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

W sobotę w Łodzi odbędzie się mecz drużyn, które celują w tym sezonie w awans. Gospodarze utrzymują się w strefie barażowej, chociaż grają w kratkę. Ich dokładny bilans ostatnich pięciu spotkań to remis, porażka, zwycięstwo, porażka i znów wygrana. Podbeskidzie w tym czasie najpierw zremisowało, później zaliczyło serię trzech zwycięstw, co pomogło zbliżyć się do czołówki, ale ostatni mecz to porażka u siebie z liderem z Kielc 2:3. Bukmacherzy uważają, że faworytem tego meczu jest ŁKS. Kurs na tryumf ŁKS-u 2,10. Kurs na remis 3,35. Kurs na zwycięstwo Podbeskidzia 3,45.

Mecz drużyn znajdujących się w czołówce tabeli odbędzie się w niedziele w Tychach. GKS jest na fali i w pięciu poprzednich meczach najpierw zremisował, aby wygrać cztery kolejne mecze. Widzew również szybko otrząsnął się po porażce w Gdyni i później zdobył 10 na 12 możliwych punktów. W obecnej formie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Bukmacherzy uważają, że minimalnie większe szanse na wygraną ma Widzew. Kurs na wygraną GKS-u Tychy 2,70. Kurs na remis 3,30. Kurs na zwycięstwo Widzewa 2,55.

Moje typy:

Górnik Polkowice – GKS Katowice typ X @ 3,40

ŁKS – Podbeskidzie Bielsko-Biała typ 2 @ 3,45

GKS Tychy – Widzew Łódź typ 1 @ 2,70

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*