[BUKMACHER] Nadrabianie zaległości

Dodano przez Przewoz | 14 września 2021 19:00
Licznik odwiedzin: 183

GKS Katowice i Arka Gdynia nie są jedynymi ekipami, które będą nadrabiać zaległości z 7. kolejki. Ciekawie przedstawiają się kursy na środowy mecz Puszczy z Sandecją. Interesująco może być w Tychach, gdzie miejscowy GKS zagra z Chrobrym.

Najważniejszą misją dla sztabu szkoleniowego GieKSy, zwłaszcza po ostatnich meczach, jest uszczelnienie gry defensywnej. Trzeba zrobić coś z tym jak najszybciej, ponieważ GKS ma najwięcej straconych bramek ze wszystkich drużyn. Poza poprawą gry obronnej wypadałoby również zacząć zdobywać punkty. Katowiczanie w pięciu poprzednich meczach uzbierali ledwie pięć punktów. Dwa ostatnie spotkania to dotkliwe porażki, oby ta seria nie trwała dłużej. Goście z Gdyni, którzy zapewne celują w górne rejony tabeli na koniec sezonu, obecnie są na miejscu dziewiątym z dorobkiem dziesięciu punktów. Arka w poprzednich pięciu kolejkach zdobyła dziewięć punktów. Nie może dziwić fakt, że według bukmacherów to właśnie Arka jest faworytem meczu. Kurs na wygraną GieKSy 3,25. Kurs na remis 3,40. Kurs na zwycięstwo Arki 2,15.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

Puszcza Niepołomice po ważnej wygranej w Sosnowcu zagra u siebie z Sandecją. Najświeższy bilans gospodarzy to jedna wygrana, jeden remis i aż trzy porażki. W tym samym okresie Sączersi wygrali trzykrotnie, raz remisowali i raz zeszli z boiska pokonani. Kurs na tryumf Puszczy 2,85. Kurs na remis 3,10. Kurs na wygraną Sandecji 2,55.

GKS Tychy, który obecnie znajduje się w strefie barażowej, zagra z Chrobrym. Gospodarze zapewne będą chcieli kontynuować serię zwycięstw, ponieważ mają na koncie już trzy wygrane z rzędu. Głogowianie, póki co przegrywają dosyć regularnie, bo w co drugim meczu. W poprzednich pięciu meczach zdobyli tylko cztery punkty. Ostatni mecz to porażka na własnym stadionie z beniaminkiem z Częstochowy. Kurs na zwycięstwo tyszan 1,95. Kurs na remis 3,55. Kurs na wygraną Chrobrego 3,70.

Moje typy:

GKS Katowice – Arka Gdynia typ X @ 3,40

Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz typ 2 @ 2,55

GKS Tychy – Chrobry Głogów typ 1 @ 1,95

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*