[BUKMACHER] Kto zostanie mistrzem jesieni?

Dodano przez Przewoz | 8 listopada 2019 08:00
Licznik odwiedzin: 257

W najbliższą sobotę w Rzeszowie o godzinie 13 nasza drużyna rozegra ostatnie spotkanie rundy jesienniej, rywalem będzie obecny lider rozgrywek, czyli Resovia. Szansę na miano mistrza jesieni mają jeszcze dwie ekipy. Górnik Łęczna, który zagra u siebie z Legionovią i Widzew, który w niedziele zmierzy się w Pruszkowie ze Zniczem.

Cztery drużyny mają szansę na 1 miejsce w tabeli po jesiennej rundzie rozgrywek II ligi. Jedną z nich jest GKS, który w sobotę jedzie do Rzeszowa, aby zepchnąć Resovie z fotela lidera. Nasi sobotni rywale mają świetną serię 8 spotkań ligowych bez porażki. GieKSa może się pochwalić jeszcze lepszym wynikiem, bo nie przegrała 10 ostatnich ligowych meczów. Rzeszowianie zapewne są mocno podbudowani ostatnim wyjazdowym zwycięstwem nad faworyzowanym Widzewem. Bilans bramek Resovii w ostatnich 5 meczach ligowych to 10 goli strzelonych i 5 straconych. Piłkarze trenera Góraka w tym samym okresie zdobyli 8 bramek i stracili 3. Według bukmacherów to Resovia jest lekkim faworytem tego starcia. Kurs na wygraną Resovii 2.5, a kurs na zwycięstwo GieKSy 2.74. Warto jednak wspomnieć, że zawodnicy GKS-u będą mocno wspierani przez grupę kibiców, którzy licznie stawią się w Rzeszowie. Dalej więc gramy w dwunastu i miejmy nadzieję, że w sobotę w okolicach godziny 15 po zakończeniu spotkania będziemy mogli świętować kolejne zwycięstwo i tytuł mistrza jesieni dla GieKSy.

Również w sobotę Górnik Łęczna podejmie na własnym stadionie jednego z outsiderów II ligi, czyli Legionovię. Gospodarze tego meczu w ostatnich 5 meczach nie ponieśli żadnej porażki i zdobyli 11 punktów. Strzelając 8 goli i tracąc 5. Natomiast goście z Legionowa w 5 ostatnich spotkaniach wygrali tylko raz i zdobyli w tym czasie 6 punktów. Strzelili 6 bramek i tyle samo stracili. Łęcznianie są absolutnymi faworytami tego meczu i nie wydaje się, aby Legionovia mogła im w jakikolwiek sposób zagrozić. Kurs na zwycięstwo Górnika 1.47, kurs na wygraną Legionovii 6.4.

W niedzielę o godzinie 13:05 na antenie TVP3 będzie można obejrzeć starcie Znicza Pruszków z Widzewem. Goście, którzy byli na fali, w ostatniej kolejce przegrali na własnym stadionie 0:1 z Resovią, czym na pewno są bardzo podrażnieni. Gospodarze zaliczyli w ostatnim czasie pasmo 3 porażek z rzędu, będą więc chcieli odkuć się i zdobyć 3 punkty na własnym terenie. Znicz w ostatnich 5 spotkaniach ligowych zdobył 4 punkty. W tym czasie piłkarze z Pruszkowa strzelili 4 bramki, a stracili 7. Widzew w 5 poprzednich kolejkach zdołał wywalczyć 10 punktów. Strzelając w tym czasie 10 goli i tracąc 5. Mimo tego, że Widzew jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, to nie można wykluczyć, że Znicz sprawi na własnym obiekcie niespodziankę. Jeśli ma to nastąpić to najlepiej w tę niedzielę, bo za tydzień o tej samej porze na tym samym stadionie chcemy świętować kolejne zwycięstwo GieKSy. Kurs na tryumf Znicza 4.0, kurs na wygraną Widzewa 1.85.

Moje typy:

Resovia – GKS Katowice typ 2 @ 2.74

Górnik Łęczna – Legionovia Legionowo typ 1 @ 1.47

Znicz Pruszków – Widzew Łódź typ 2 @ 1.85

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*