[BUKMACHER] GieKSa faworytem

Dodano przez Przewoz | 5 sierpnia 2022 08:00
Licznik odwiedzin: 231

W sobotnie popołudnie GKS zagra z Zagłębiem. Już dziś Arka podejmie Sandecję, a w niedzielę tyszanie zmierzą się z Podbeskidziem.

Niestety na ten moment licznik zdobytych punktów przez GieKSę zatrzymał się na liczbie 4. Po inauguracyjnym zwycięstwie w Łodzi przyszedł remis z Niecieczą, a w ostatnią niedzielę porażka w Bielsku-Białej. Nie wiadomo, czy w najbliższym meczu zagra reżyser gry, czyli Rafał Figiel, który doznał urazu. Z pewnością nie zobaczymy Bartosza Jaroszka, który obejrzał czerwoną kartkę. Wygląda więc na to, że GKS do meczu z liderem tabeli przystąpi znacznie osłabiony. Ekipa z Sosnowca jest jedną z czterech drużyn, która po trzech rozegranych kolejkach nie doznała porażki. Zagłębie na początku wygrało z Resovią, następnie zremisowało z Arką, a ostatnio wygrało z Odrą. Bukmacherzy są zdania, że to GieKSa jest faworytem. Kurs na wygraną GieKSy 2,20. Kurs na remis 3,40. Kurs na zwycięstwo Zagłębia 3,30.

MOŻESZ ZAŁOŻYĆ KONTO W SUPERBET I MOŻESZ POSTAWIĆ TAM NA WYGRANĄ GIEKSY!

Arka rozpoczęła sezon tak samo jak katowicka GieKSa. Po zwycięstwie nastąpił remis i porażka. Drużyna z Pomorza na pewno liczy na to, że zacznie piąć się w górę ligowej tabeli. Sandecja natomiast wszystkie trzy rozegrane mecze zremisowała – 0:0 z Wisłą, 1:1 z Górnikiem Łęczna i 0:0 z Resovią. Faworytem według bukmacherów są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Arki 2,15. Kurs na remis 3,30. Kurs na tryumf Sandecji 3,60.

GKS Tychy po słabszym początku sezonu (remis z Chojniczanką i porażką z ŁKS-em) doczekał się zwycięstwa, wygrał w Niecieczy 2:0. Podbeskidzie po porażce w 1. kolejce z Arką 0:1 wygrało dwa kolejne mecze – 2:1 z Odrą i 1:0 z GieKSą. Spotkają się więc drużyny, które są na fali wznoszącej i może to być ciekawe widowisko. Nieznacznym faworytem są tyszanie. Kurs na zwycięstwo GKS-u Tychy 2,55. Kurs na remis 3,40. Kurs na wygraną Podbeskidzia 2,75.

Moje typy:

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typ 1 @ 2,20

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz typ 1 @ 2,15

GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała typ X 3,40

Przypominamy, że nasz partner Superbet ma świetną mobilną aplikację (tutaj), w której znajdziecie też… GieKSa.pl. Poniżej nasze typy z apki Superbet:

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*