[BUKMACHER] Czas na przełamanie

Dodano przez Przewoz | 13 marca 2020 09:00
Licznik odwiedzin: 227

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusu wszystkie mecze w naszym kraju zostaną rozegrane bez udziału publiczności. GieKSa zagra na Bukowej z Górnikiem Łęczna. Obie ekipy czekają na przełamanie, bo w tej rundzie nie miały jeszcze okazji cieszyć się z wygranej. Ważnym dla układu górnej części tabeli będzie również spotkanie Resovii z Błękitnymi Stargard. Natomiast Gryf Wejherowo, który jest coraz bliżej III ligi, zagra u siebie z Pogonią Siedlce, która chce się jak najbardziej oddalić od strefy spadkowej.

Nie tak miała się zacząć ta runda. To zdanie mogą wypowiadać zarówno w Katowicach, jak i w Łęcznej. Podopieczni trenera Góraka w dwóch kolejkach rozegranych wiosną zdobyli tylko 1 punkt za remis przy Bukowej z Błękitnymi 2:2. W poprzednim meczu w Elblągu katowiczanie przegrali w miejscową Olimpią 1:3. Wicelider z Łęcznej przyjedzie na Bukową w jeszcze gorszym nastroju. Górnicy przegrali dwa pierwsze wiosenne mecze, pierwszy z nich aż 0:5 w Toruniu, a ostatnio na własnym stadionie 1:2 z Widzewem. Obie ekipy na pewno będą chciały w końcu zainkasować trzy punkty i umocnić się w czołówce tabeli. Bukmacherzy stawiają GKS w roli faworyta tego starcia. Kurs na wygraną GKS-u 2.12, a kurs na zwycięstwo Górnika 3.30. Mecz GieKSy z Górnikiem do obejrzenia w TVP 3 o godzinie 13:05.

Również w niedzielę Gryf Wejherowo spróbuje napsuć krwi Pogoni Siedlce. Gospodarze tego spotkania pokazali do tej pory spore wahania formy, bo w pierwszym wiosennym meczu doznali klęski w Rzeszowie, gdzie przegrali aż 0:6 z Resovią. U siebie wygrali jednak ze Zniczem Pruszków 1:0. Siedlczanie mają taki sam bilans, ponieważ pierwszy mecz przegrali właśnie ze Zniczem 1:2 w Pruszkowie, a później wygrali u siebie z Garbarnią 1:0. Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane. Kurs na tryumf Gryfa 2.70, a kurs na wygraną Pogoni 2.55.

Dzień wcześniej w Rzeszowie zostanie rozegrany mecz, który jest ważny dla układu górnej części tabeli. Resovia będzie miała szanse wskoczyć na pozycję wicelidera, o ile odpowiednio dla nich ułoży się mecz GKS – Górnik. Błękitni walczą o wejście do strefy barażowej. Goście jak dotąd dwukrotnie dzielili się punktami. Najpierw przy Bukowej 2:2 z GieKSą, a ostatnio u siebie 0:0 ze Stalą Stalowa Wola. Resovia w pierwszym meczu zmiotła u siebie Gryf Wejherowo 6:0, a następnie przegrała w Bytovie 0:1. Zdaniem bukmacherów absolutnym faworytem tego spotkania jest Resovia. Kurs na zwycięstwo Resovii 1.75. Kurs na wygraną Błękitnych 4.15.

Moje typy:

GKS Katowice – Górnik Łęczna typ 1 @ 2.12

Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce typ 2 @ 2.55

Resovia – Błękitni Stargard typ 1 @ 1.75

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*