Budżet Obywatelski – wesprzyj zapaśników GieKSy!

Dodano przez Karol | 21 września 2022 10:56
Licznik odwiedzin: 523

W tegorocznym “Budżecie Obywatelskim” pojawił się projekt o nazwie “Stroje dla przyszłych zapaśniczych mistrzów – ZUKS GKS Katowice”, a można o nim poczytać tutaj.

Kibice GieKSy postanowili swoimi głosami pomóc zapaśniczej sekcji tak, żeby młodzi sportowcy mogli godnie reprezentować klub, o czym zresztą informują sami zainteresowani w opisie projektu: „Zakup wymarzonych strojów pozwoli na godne reprezentowanie klubu w całej Polsce, a zawodnikom i działaczom zwiększy komfort zarówno trenowania jak i reprezentowania klubu”.

Żeby wziąć udział w głosowaniu, trzeba być zameldowanym w Katowicach. Jeśli nigdy nie głosowaliście, tutaj możecie przeczytać jak to zrobić.

Głosowanie odbywa się na stronie https://boglosujemy.katowice.eu/, na której należy przejść do głosowania, wpisać swój numer PESEL i nazwisko panieńskie matki oraz zaakceptować regulamin. Należy wybrać dzielnicę, z której puli projektów chce się oddać głos (nie musi to być dzielnica zamieszkania). Jako projekt ogólnomiejski należy zaznaczyć M/23/IX Stroje dla przyszłych zapaśniczych mistrzów – ZUKS GKS Katowice i przyznać (najlepiej) 3 głosy, następnie wybrać projekt lokalny i też przyznać 3 głosy, potem potwierdzić wybór i wpisać numer telefonu, na który przyjdzie kod. Należy wpisać kod, oddać głos i gotowe.

Na jeden numer telefonu można otrzymać 5 kodów, więc jest możliwość pomocy w głosowaniu osobom z rodziny (głos dzieci też się liczy!). Wtedy wpisujecie PESEL i nazwisko panieńskie matki tej osoby, a kod do głosowania przyjdzie na Wasz numer telefonu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*