Bilety na mecz ze Stalą Rzeszów

Dodano przez kosa | 26 lipca 2020 16:22
Licznik odwiedzin: 668

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na wtorkowy (28 lipca, 20:15) mecz ze Stalą Rzeszów. Pierwszeństwo mają karnetowicze.

Jeśli posiadasz karnet sezonowy, to obejmuje on także baraże i nie musisz robić nic dodatkowego, by wejść we wtorek na stadion. Po prostu przyjdź na mecz. Jeśli nie możesz pojawić się na spotkaniu ze Stalą, to możesz swoje miejsce oddać innemu kibicowi (do czego gorąco zachęcamy!). Bilety będzie można przekazywać do poniedziałku (27 lipca) do 23:59 w internetowym systemie biletowym (tutaj). Na oficjalnej stronie klubu znajdziesz instrukcję, jak to zrobić (tutaj).

Jeśli miałeś karnet na rundę wiosenną, to nie obejmuje on spotkań barażowych. Klub przygotował jednak dla takich kibiców przedsprzedaż. Trwa ona do niedzieli (26 lipca) to godziny 23:59. Wystarczy zalogować się do internetowego systemu biletowego (tutaj) i zakupić wejściówkę. Każdy kibic posiadający karnet na rundę wiosenną może kupić jeden bilet. Niewykorzystane bilety trafią do otwartej sprzedaży.

Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek (27 lipca) o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można zakupić w cenie 20 złotych (bilet normalny) i 10 złotych (bilet ulgowy). Bilety będzie można kupić w internetowym systemie biletowym (tutaj).

Klub poinformował, że czyni starania, by na ten mecz mogło wejść więcej kibiców. W piątek zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów, które weszło w życie w sobotę i od tego momentu na stadionach mogą pojawiać się kibice w liczbie do 50 proc. pojemności obiektów. Widzew Łódź i Podbeskidzie Bielsko-Biała zdążyły jeszcze w sobotę wpuścić większą grupę fanów, dlatego nie wyobrażamy sobie, by nam miało się to nie udać we wtorek. Polecamy śledzić komunikaty klubu w tej sprawie.

Jeszcze raz bardzo prosimy Was o pomoc w poinformowaniu kibiców o możliwości zakupu wejściówek. Szczególnie chcemy dotrzeć do wszystkich, którzy posiadają karnety na rundę wiosenną, by zdążyli kupić bilety na baraże. Zależy nam także na wykorzystaniu możliwie największej liczby wejściówek, więc jeśli są posiadacze karnetów sezonowych, którzy nie mogą pojawić się we wtorek na Bukowej, to prosimy raz jeszcze – przekażcie swoje miejsce innemu kibicowi!

W razie pytań podajemy namiar na osoby z klubu, które zajmują się biletami. Zalecamy dzwonienie, bo kontakt mailowy jest dość powolny. Numery telefonów: 725 250 898 i 725 250 896, adres e-mail: bilety@gkskatowice.eu. Pracują w dni robocze w godz. 10-18, a weekendy w godz. 12-16. 

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*