Bilety-cegiełki na mecz z Banikiem w Blaszoku!

Dodano przez Karol | 1 września 2021 08:00
Licznik odwiedzin: 235

Wyjątkowy jubileusz wymaga wyjątkowego meczu, a wyjątkowy mecz odpowiedniej otoczki. Jednym z elementów przygotowanych przez kibiców GieKSy są pamiątkowe bilety-cegiełki, które można nabyć w sklepie kibiców Blaszok przy ul. Św. Stanisława 8 w Katowicach.

Niejeden kolekcjoner tęskni za czasami gdy każdy mecz na naszym stadionie oznaczał zakup jednorazowego biletu dedykowanego dla konkretnego spotkania. Sobotni mecz pozwoli na przypomnienie sobie tych czasów. Cena pamiątki to jedyne 5 zł, a zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na koszty organizacji atrakcji w dniu meczu (dlatego zachęcamy do wyższych wpłat niż 5 złotych). Pamiątkowy bilet to tylko jeden ze świątecznych akcentów, których zwłaszcza w samym dniu meczowym brakować przy Bukowej z pewnością nie będzie.

Warto na ten mecz wybrać się całą rodziną, gdyż poza atrakcjami związanymi z reaktywacją sektora rodzinnego, na najmłodszych będzie czekała też specjalna strefa zabaw. Warto pojawić się wcześniej na stadionie, by zakosztować meczowego klimatu i uniknąć kolejek do wejścia!

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*