Bez innej opcji..

Dodano przez GoT | 13 marca 2014 20:22
Licznik odwiedzin: 1765

Wygrać, zdetronizować, rozgromić, zmiażdżyć, rozłożyć przeciwnika na łopatki taki jest postawiony cel przed sobotnim spotkaniem naszej drużyny. Innej opcji nie ma. Piłkarze muszą zmazać plamę po piątkowym spotkaniu i zdobyć upragnione trzy punkty.

A co mówi historia?

1.

2012/13

I liga

GKS Katowice 1:2 Okocimski Brzesko
2.

2012/13

I liga

Okocimski Brzesko 1:4 GKS Katowice
3.

2013/14

I liga

Okocimski Brzesko 1:1 GKS Katowice

Historia spotkań z Brzeskiem jest krótka i wyrównana.  Na trzy odbyte spotkania, raz zremisowaliśmy, wygraliśmy i przegraliśmy.  Ostatnie spotkanie, które odbyło się na Bukowej było fatalne – GieKSa, która była typowym średniakiem uległa drużynie, która walczyła o utrzymanie. Nawet kibice zawiedli ponieważ na mecz przyszło jedynie 1600 osób – czyli tyle ile mamy do tej pory sprzedanych karnetów! Jednak to jest już historia.. teraz jest inny trener.. inny skład.. inne perspektywy.

Jesienią pechowo

Mecz który odbył się w Krakowie zapowiadał się obiecująco. Po wygranej u siebie z Sandecją drużyna jechała na kolejne spotkanie po raczej łatwe trzy punkty.  I te punkty by zdobyła gdyby nie 94 minuta… Co się wtedy wydarzyło? Przypomnieć sobie możecie zobaczywszy skrót z tamtego meczu.

 

Mecz z outsiderem

Drużyna z Brzeska w kolejnych meczach nie miała już tyle szczęścia co w spotkaniu z GieKSą.  Jednak jest to drużyna, która lubi urywać punkty faworytom. Podopieczni Piotra Stacha wygrali m.in. z Arką Gdynia, a grający na własnym boisku bełchatowianie zdobyli tylko jeden punkt w starciu z piwoszami.  Zdobyte w trakcie rundy 17 punktów spowodowało, że nasz najbliższy rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i czeka go ponownie ciężka walka o otrzymanie się w lidze.

 

Jak by to powiedział klasyk: Jak nie z Okocimskim Brzesko to z kim? I bądźmy ze sobą szczerzy – o łatwiejszego rywala w tej lidze będzie ciężko. Spotkanie z Brzeskiem nasi piłkarze muszą potraktować jak ‘próbę generalną’ przed naprawdę ciężkimi meczami. Więc jak obleją, to następne spotkania GieKSy mogą oglądać w Orange Sport..

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. klaus — 15 marca 2014 @ 09:19

    Jak to „zdetronizować”??? Nie zdawałem sobie sprawy z tego że Okocimski jest na szczycie? LOL.
    Poza tym arogancja ma to do siebie że często wraca i gryzie w d*pe. Nie dodawaj punktów zanim nie wygrasz meczu.

 

Dodaj komentarz

*