Bartosz Kucharski: Będę dawał z siebie 110 %

Dodano przez GoT | 17 czerwca 2014 18:00
Licznik odwiedzin: 3951

Zarówno pierwszy zespół jak i rezerwy odpoczywają po sezonie. Rozmawialiśmy z zawodnikiem, który miał szansę trenowania z pierwszą drużyną i wiele dał naszym rezerwom. Poniżej prezentujemy co o nabraniu doświadczenia, grze rezerw oraz… transferze Łukasza Budziłka do Legii ma do powiedzenia nasz golkiper nr 3 czyli Bartosz Kucharski z rocznika ’96.

GieKSa.pl: Miałeś w tym sezonie szansę trenowania z pierwszym zespołem. Jakich doświadczeń nabrałeś dzięki temu i czy szansa bycia zawodnikiem I zespołu to duża możliwość rozwoju umiejętności?

Bartosz Kucharski: Zgadza się. Trenowałem przez pewien czas z pierwszą drużyną , trenując poczułem na pewno różnicę. Dostając szansę trenowania z pierwszym zespołem można się wiele nauczyć i zyskać. Sam odczuwam, że zrobiłem krok do przodu.

Trudno było pogodzić treningi z pierwszym składem, które często odbywają się w godzinach rannych razem z zajęciami w szkole?

B.K.: Bardzo ciężko pogodzić szkołę i treningi w pierwszym zespole. Próbuję robić wszystko żeby pogodzić treningi i naukę ale jest to trudne.

Jak oceniasz grę rezerw w mijającym sezonie i czy jesteś zadowolony z miejsca, które osiągnęliście?

B.K.: Grę rezerw oceniam jako dobrą. Jesień nam nie wyszła ale wiosną zajęliśmy drugie miejsce co w końcowym rezultacie dało ósme miejsce.

Macie teraz przerwę od trenowania. Zajęcia wznawiacie dopiero 26 czerwca. Jakie są Twoje plany do czasu rozpoczęcia okresu przygotowawczego?

B.K.: Teraz chcę odpocząć i naładować akumulator natomiast tydzień przed treningami z zespołem zabiorę się za ćwiczenia stabilizacyjne a od 26 czerwca daje z siebie wszystko.

Myślisz, że w nowym sezonie dostaniesz szansę w spotkaniu I ligi?

B.K.: Zobaczymy. Będę na treningach dawał z siebie 110% a o tym czy zagram zadecydują trenerzy.

Ostatnie pytanie – jak oceniasz transfer Łukasza Budziłka do Legii i czy Twoim zdaniem Łukasz ma szansę na walkę o pierwszy skład?

B.K.: Łukasz zrobił dobry ruch w swojej karierze i myślę, że jego gra w pierwszym składzie Legii to kwestia czasu.

Dziękuję za rozmowę.

B.K.: Dziękuję również.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*