Apel Ultras GieKSa do kibiców

Dodano przez Shellu | 17 sierpnia 2012 18:53
Licznik odwiedzin: 861

W sobotę przy Bukowej będziemy gościć Cracovię, dlatego przedstawiamy kilka informacji kibicowskich oraz mały apel.

Podczas sobotniego spotkania na sektorach zorganizowana zostanie zbiórka na oprawę kolejnych spotkań GieKSy. Do każdej wrzuconej złotówki będziemy dokładać niespodziankę, która była awizowana już na mecz z ŁKS.

Na sektory B i C wejść będzie można tylko i wyłącznie posiadając żółtą koszulkę. Pogoda zapowiada się ładna, dlatego nie powinno być problemu z odpowiednim ubiorem. Przekazujcie znajomym informację, że na wspomniane sektory wchodzą tylko osoby w żółtych koszulkach.

Na meczu grupa Ultras GieKSa szykuje oprawę. Dlatego też prosimy o stosowanie się do zaleceń ultrasów i pomocy przy prezentacji choreografii.

Zachęcamy i apelujemy do wszystkich o przyjście w tym dniu koniecznie na Blaszok, by był zapełniony w całości i rozśpiewany jak za najlepszych czasów! Sprawmy wszyscy, żeby duch Blaszoka z dawnych lat powrócił. Zapraszamy na ten mecz wszystkich, którzy z jakichś powodów przenieśli się na Trybunę Główną – przyjdźcie na Blaszok i pokażcie młodzieży, jaką siłę posiadał w sobie ten sektor!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*