Analiza graficzna bramek z soboty

Dodano przez Shellu | 6 kwietnia 2014 17:19
Licznik odwiedzin: 1234

GKS Katowice stracił gola po fatalnych błędach w ustawieniu, braku asekuracji, a także kiksie stopera. Bramkarz też został w blokach, zamiast od razu wychodzić do piłki. Gol do właściwej bramki padł natomiast po bardzo dobrym, choć krótkim, rozegraniu ataku pozycyjnego i wyprowadzeniu Pietrzaka na czystą pozycję.

0:1 Zwoliński (14)

Lecz 0-1 1

Rzut wolny dla Górnika Łęczna. Nasi zawodnicy przed polem karnym stoją w linii. Piłkarze rywala szukają miejsca, najbardziej wysunięty Nowak na pozycji spalonej.

Lecz 0-1 2

Moment wykonania rzutu wolnego. Zawodnicy Łęcznej – oprócz Nowaka – wkleili się w linię obrońców. Zwróćmy uwagę od tego momentu na zawodników z kółka. Jest to strzelec bramki za chwilę, czyli Zwoliński, oraz dwóch naszych defensywnych piłkarzy – Cholerzyński i Pietrzak.

Lecz 0-1 3

Moment tuż po wykonaniu rzutu wolnego. Już teraz widać, jak Zwoliński ucieka Cholerzyńskiemu i Pietrzakowi. Jurkowski zmierza ku świetle bramki.

Lecz 0-1 4

Piłka cały czas w locie, a my możemy zobaczyć jak statycznie zachowują się Cholerzyński i Pietrzak. Rywal po prostu odsadził stojących przeciwników z GKS.

Lecz 0-1 5

Dopiero teraz Cholerzyński się zreflektował i próbuje coś zrobić, ale czyni to truchtem. Jurkowski już wie, że zaraz piłka spadnie w jego okolice.

Lecz 0-1 6

Poprzez bierność naszego defensywnego pomocnika i lewego obrońcy, w przypadku nieszczęśliwego splotu przypadków, przez bramką Budziłka może znaleźć się AŻ TRZECH niepilnowanych rywali. Jednym z nich jest Zwoliński. W tym momencie taki nieszczęśliwy przypadek się dzieje i Jurkowskiego piłka trafia w klatkę. Nie ma co się bawić w zabawy w spalonego Nowaka, bo piłki nie dotknął – to po prostu Jurkowski popełnił błąd.

Lecz 0-1 7

Piłka leci ku Zwolińskiemu, a że Budziłek był zbyt długo w blokach startowych, jest spóźniony.

Lecz 0-1 8

Zwoliński wyprzedza naszego golkipera.

Lecz 0-1 9

I goście obejmują prowadzenie.

1:1 Pietrzak (32)

Lecz 1-1 1

Akcję z własnej połowy wyprowadza Pitry.

Lecz 1-1 2

Podaje do Pietrzaka na lewą stronę i sam podłącza się do przodu, aby ewentualnie otrzymać piłkę zwrotną.

Lecz 1-1 3

Pietrzak jednak decyduje się na zbiegnięcie do środka. Istotna od tego momentu jest droga Fonfary.

Lecz 1-1 4

Pitry już dość mocno poszedł do przodu, więc zatrzymuje się. Fonfara zmierza ku szesnastce, a Pietrzak prowadzi piłkę wszerz boiska.

Lecz 1-1 5

W tym momencie lewy obrońca ma dwie możliwości – zagrać do Pitrego lub Fonfary. W tym momencie zasieki łęcznian są jeszcze dobrze zastawione.

Lecz 1-1 6

Pietrzak zagrywa do Fonfary i rusza w pole karne.

Lecz 1-1 7

Fonfara z pierwszej piłki odgrywa do Pitrego. Piłkarze Łęcznej zgłupieli i wszyscy ruszają do naszego zawodnika odsłaniając niebywale szeroki korytarz Pietrzakowi.

Lecz 1-1 8

Pitry przyjmuje piłkę i chwilę czeka. Na tym obrazku widać jak wiele miejsce ma Pietrzak.

Lecz 1-1 9

Dostaje trochę wyrzucającą piłke, ale wspomniany margines miejsca pozwala na to, żeby jeszcze do niej dojść.

Lecz 1-1 10

Nasz zawodnik na wślizgu atakuje piłkę.

Lecz 1-1 11

I doprowadza do wyrównania.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Tomek — 8 kwietnia 2014 @ 12:09

    Trzeba przyznać ze bramka padła bardzo przyzwoita, brawo dla obu panów, szkoda że reszta meczu była poniżej krytyki…

 

Dodaj komentarz

*