8 Kolejka: Lider z 3 punktami,GieKSa goni, Arka na dnie.

Dodano przez Błażej | 15 września 2014 12:23
Licznik odwiedzin: 2003

8 kolejka to przede wszystkim wygrana GieKSy w Bytowie po bardzo dobrym meczu 4:1. Kolejną bramkę dorzucił Grzegorz Goncerz i tym z 7 golami został liderem jeśli chodzi o klasyfikację strzelców. GieKSa z 13 punktami zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli.

Lider z Niecieczy po 2 karnych egzekwowanych przez Biskupa potwierdził po raz kolejny swoją dominację. Nieciecza wygrywa 2:1 z Widzewem, który znowu zbliża się do strefy spadkowej. Na drugie miejsce wskakuje Zagłębie, które pokonało Chrobrego 1:0 po golu Krzysztofa Piątka. W czołówce utrzymuje się Olimpia Grudziądz, która w tej kolejce zanotowała potknięcie z beniaminkiem z Siedlec remis 1:1 nie satysfakcjonuje żadnej ze stron. Bolesna w skutkach ( spadek 2 miejsca), była pierwsza porażka dla Stomilu. Pierwszą drużyną, która znalazła receptę na zespół z Olsztyna była Miedź Legnica, która wygrała 2:1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowy gry. Cenne 3 punkty wywiózł z Suwałk Dolcan, który pokonał Wigry 1:0. Dolcan przy 2 zwycięstwach i 6 remisach jest obok Niecieczy drużyną, która nie zaznała porażki w nowym sezonie.

Odrodziła się Wisła Płock, która pokonała Sandecję 2:1. Gracze z Nowego Sącza od 3 kolejki bez zwycięstwa.
Płock wraca do górnej połówki tabeli. Na dole niespodziewanie Arka, która przegrała kolejny mecz. Tym razem porażka z Flotą w Świnoujściu. Arka obok Bytovi to najgorsza drużyna w lidze jak na razie. Większy oddech złapała Chojniczanka, która pewnie pokonała tyski GKS 3:0.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*