5 Kolejka: GieKSa z Chojnicami, ciekawie w Grudziądzu i Jaworznie

Dodano przez Błażej | 26 sierpnia 2014 18:05
Licznik odwiedzin: 1585

5 kolejka przed nami a w niej, GieKSa podejmuje w środowym meczu Chojniczankę. Drużyna z Chojnic bardzo przeciętnie rozpoczęła sezon Na swoim koncie ma tylko 3 punkty przy 3 porażkach. Ostatni mecz to porażka z Olimpią 0:1. GieKSa przystąpi do meczu w dobrych nastrojach po tym jak udało się pokonać Flotę na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że dobra passa będzie kontynuowana i uda się zdobyć kolejne 3 punkty.

5 Kolejna rozpocznie się w Gdyni już we wtorek, kiedy to Arka będzie podejmować Widzew ( 18:30). Obie drużyny liczbą na przełamanie. Widzew szuka pierwszego zwycięstwa w sezonie. Arka po porażce ze Stomilem będzie chciała udowodnić, iż był to jedynie wypadek przy pracy.

Środowe granie na boiskach pierwszej ligi rozpocznie się w Ząbkach gdzie o 16:30 Dolcan podejmuje Flotę. Dolcan złapał wiatr w żagle i wydaje się, że jest na dobrej drodze by zgarnąć kolejne 3 punkty w tym sezonie. Flota podrażniona porażką z GieKSą będzie chciała urwać punkty faworytowi. W Siedlcach beniaminek Pogoń podejmuje rewelacje pierwszej części rozgrywek drużynę Stomilu. Stomil ma już na swym koncie 8 punktów a spotkanie z beniaminkiem będzie okazją do tego by zdobyć kolejne (17). Ciekawy mecz w Grudziądzu gdzie Olimpia spotka się z Wisłą Płock. Obie drużyny łapią powoli formę, zwłaszcza Wisła Płock, która dwa ostatnie mecze wygrała 3:1. (17). Kolejny ciekawy mecz powinien odbyć się w Jaworznie gdzie zawita Miedź na spotkanie z Tychami. Filozofia gry trenera Stawowego jak na razie nie przynosi wielkich efektów i Miedź musi za wszelką cenę szukać punktów w spotkaniu na Śląsku. Tyszanie szukają pierwszego zwycięstwa ( 17). Pierwszego zwycięstwa szuka również Chrobry. Spotkanie z Wigrami można zapowiedzieć w Głogowie, „jeśli nie teraz to, kiedy?”. Wigry w ostatniej kolejce wygrały z Zagłębiem i na pewno będą ciężkim przeciwnikiem dla Chrobrego. Spotkanie rozpocznie się o 19.

O 19 mecz w Nowym Sączu gdzie Sandecja podejmuje Termalikę. Drużyna z Niecieczy będzie chciała wejść na zwycięski szlak, który został zastopowany w ostatnim meczu przez Dolcan. W ostatnim meczu na rehabilitacje czeka Zagłębie, które zagra z Bytovią o 19:46

Wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny!

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*