4/5 czyli młode, trójkolorowe Zawodzie.

Dodano przez GoT | 6 czerwca 2014 18:07
Licznik odwiedzin: 3563

W miniony czwartek Zawodzie opanowały dzieci z pobliskiego Miejskiego Przedszkola nr 95. Odbył się tam mały festyn, na który zaproszeni zostali przedstawiciele klubu oraz Female Elite’64. Była to czwarta z pięciu (zaplanowanych na kończący się już tydzień) akcji.

Popołudniowy festyn odbył się na podwórku obok budynku przedszkola. Pośród wielu atrakcji takich jak dmuchańce czy malowanie twarzy przez wizażystki Telewizji Polskiej pojawiły się też atrakcje związane z GieKSą. Cieszyły się nie małym zainteresowaniem 🙂

Na festynie zjawili się piłkarze – Kamil Cholerzyński i Rafał Dobroliński. Atrakcje związane z nimi przykuwały największa uwagę. Było to między innymi przeciąganie linii (do teraz mamy dylemat czy na pewno fair było że 3/4 dziewczyn z grupy Female Elite’64 stawiło się w drużynie za Kamilem Cholerzyńskim?) oraz… skoki w workach.

Dodatkowo na… karuzeli, dziewczyny z FE’64 prowadził malowanie twarzy. Zrobiły nie małą konkurencję paniom z TVP bo większość maluchów biegała po festynie z trójkolorowymi flagami, motylami, serduszkami a nawet… żółto-zielono-czarnymi spidermenami na twarzy!

Był także czas na budowanie drużyn i grę w piłkę nożna, zdjęcia i autografy. Nie zabrakło balonów i gadżetów dla dzieci nie tylko z przedszkola, ale także odwiedzających festyn uczniów szkoły podstawowej.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo oraz galerii zdjęć oraz dziękujemy Dyrekcji za zaproszenie 🙂

Materiał wideo: Festyn na Zawodziu

no images were found

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*