Już 4 września mecz przyjaźni z Banikiem!

Dodano przez Karol | 25 sierpnia 2021 16:25
Licznik odwiedzin: 899

W tym roku mija 25 lat od początku zgody między kibicami GKS Katowice i Banika Ostrawa. Odbyło się już kilka wydarzeń uświetniających ten jubileusz, z których największym do tej pory był turniej kibicowski Silesian Family Cup. Czas na kulminacyjny moment jubileuszu – mecz między obydwoma klubami. Odbędzie się on już 4 września o 18:00 na stadionie przy Bukowej.

To doskonała wiadomość, że mimo niepewności co do stanu pandemii i związanych z nią obostrzeń, udało się zrealizować jeden z najważniejszych celów tego roku i doprowadzić do spotkania zaprzyjaźnionych klubów. Wszystko dzięki zaangażowaniu kibiców ze Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” oraz fanów Banika. Dzień meczowy zapowiada się świątecznie, warto będzie pojawić się na obiekcie wcześniej – bramy zostaną otwarte o godzinie 16:00 i już wtedy na kibiców będą czekać pierwsze atrakcje.

Na to spotkanie nie obowiązują karnety! Bilety w cenie 10 złotych najlepiej nabyć przez internet za pośrednictwem strony bilety.gkskatowice.eu lub w sklepie kibiców Blaszok (ul. Św. Stanisława 8, Katowice).

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*