2 lata – mało czy dużo?

Dodano przez Shellu | 4 sierpnia 2012 12:02
Licznik odwiedzin: 1362

Ostatni raz ŁKS na Bukowej zjawił się 31 Października 2010 roku, czyli niecałe dwa lata temu. Od tamtego czasu w Katowicach zmieniło się bardzo wiele..

Organizacyjnie:
– GieKSa miała być poukładaną drużyną, do klubu wszedł bogaty w słowa inwestor, któremu na początku podwinęła się noga w aspekcie sportowym, ale swoimi słowami i wizjami wzbudził zaufanie wśród kibiców i wiarę w lepsze czasy. Teraz Król ma swój klub w Warszawie, z czego bardzo się cieszymy.

– Zaufanie dla zarządu GieKSy diametralnie przez te 2 lata uległo pogorszeniu. Jeszcze po pamiętnej porażce z Podbeskidziem Bielsko-Biała stanęliśmy murem za Jackiem Krysiakiem, teraz tę osobę najchętniej wywieźlibyśmy na taczce do Warszawy.

– Dług GieKSy – mimo wsparcia władz miasta ciągle rośnie przez nieudolne zarządzanie klubem.

Sportowo:
– Prawdopodobnie tylko trzej zawodnicy, którzy wystąpią w niedzielnym meczu brali udział w pojedynku w 2010 roku, będą to: Przemysław Pitry, Grzegorz Goncerz i obrońca ŁKS-u Artur Gieraga. Kadry obydwu zespołów przeszły gruntowną przemianę. Czy na lepsze? Tego dowiemy się w niedzielę.

– Wyniki GieKSy od tamtej pory nie uległy znaczącej zmianie, jednym słowem są słabe i z każdym rokiem walczymy o to samo czyli o utrzymanie.

Kibicowsko:
– W ostatnim pojedynku z ŁKS-em na Bukowej pojawiło się 3800 kibiców GieKSy. Jak będzie teraz, przekonamy się w najbliższą niedziele o godzinie 17:00.

– Liczba osób w stowarzyszeniu SK1964 wzrosła prawie 2-krotnie! Niech ta tendencja wzrostowa nie ulegnie zmianie.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GieKSa — 4 sierpnia 2012 @ 14:58

    jest jakiś sposób zeby sie dowiedzieć ilu ludzi jest w SK ?

 

Dodaj komentarz

*