„Schodami po schody” – kibice pomagają!

Dodano przez Klaudia | 9 kwietnia 2014 15:00
Licznik odwiedzin: 1789

Już niebawem, bo dokładnie 10 maja odbędzie się bieg pod nazwą „Schodami po schody” organizowanej przez Caritas Archidiecezji Katowickiej. Inicjatywa ma na celu zebranie funduszy na wymianę i przystosowanie schodów znajdujących się w Ośrodku św. Jacka zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi, które zostały zaostrzone wraz z wejściem nowej ustawy.

 

Bieg odbędzie się w budynku Altus, który mieści się przy ulicy Uniwersyteckiej 13. Żeby nie było zbyt łatwo, każdy uczestnik biegu będzie musiał jak najszybciej pokonać schody trzydziestopiętrowca. Start planowany jest na godzinę 11:00.

 

Kibicki z grupy Female Elite’64, a zarazem członkinie Stowarzyszenia Kibiców „SK1964“ zostały poproszone o pomoc w nagłośnieniu akcji, jednak czy kiedykolwiek GieKSa zawiodła i wykonując plan „minimum“ odpuściła? Odpowiedź jest oczywista – „NIE!“, dlatego też z tego miejsca chcielibyśmy zachęcić wszystkich, do których dotrze ta informacja do wzięcia udziału w biegu. Nie jest istotna wasza kondycja, ani nawet to, czy uda wam się dobiec do mety. Istotne jest jedynie to, aby po raz kolejny pokazać nasz kibicowski potencjał i wspólnymi siłami wraz z pozostałymi uczestnikami biegu postawić nowe, spełniające wszystkie wymogi schody, które pozwolą na dalsze, sprawne funkcjonowanie placówki.

Dokładnie informacje o biegu i jego regulaminie znajdziecie na stronie www.osj.caritas.pl/akcja

 

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*