12 lat Stowarzyszenia „SK 1964”

Dodano przez GoT | 7 lutego 2019 08:00
Licznik odwiedzin: 1107

Dzisiaj swoje 12. urodziny obchodzi Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”. Cały czas każdy z Was może wstąpić w szeregi SK 1964.

Pomysł na założenie oficjalnego podmiotu, które będzie reprezentować fanów GieKSy, zrodził się pod koniec 2006 roku, ale sądowe procedury spowodowały, że w Krajowym Rejestrze Sądowym dokonano wpisu dokładnie 7 lutego 2007 roku. I to właśnie tę datę przyjmuj się za początek działalności stowarzyszenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy w szeregi stowarzyszenia. Deklarację członkowską można wypełnić tutaj. Składki członkowskie wynoszą 10 złotych na miesiąc, ale przewidziane są dwie promocje – 50 złotych przy płatności za pół roku i 80 złotych przy jednorazowej wpłacie za cały rok.

Głównym założeniem jest, aby szeregi stowarzyszenia zasilały osoby, dla których będzie to powodem do dumy, ale oczywiście członkostwo wiąże się także z wymiernymi korzyściami — zniżkami na karnety, rabatem w sklepie „Blaszok”, dostępem do biletów na bardziej oblegane spotkania, czy możliwością zapisania się na kibicowskie wyjazdy.

W imieniu redakcji GieKSa.pl dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” za wspieranie nas w wydawaniu i prowadzeniu portalu. Sto lat!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*